Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Turistické informační centrum F-M vyráží mezi lidi

Turistické informační centrum opět vyráží mezi lidi. Na kolech se pohybují nejen přímo ve městě, ale také na Olešné a v okolí. Každému, kdo má zájem, poradí se zajímavými výlety a darují propagační materiály.

Už čtvrtou sezónu mohou lidé v těchto dnech potkat na různých místech mobilní informátory Turistického informačního centra. Ti vyráží mezi lidi na kolech nebo pěšky a s prospekty v ruce lákají na zdejší turistickou nabídku.

„Cílem naší služby je přiblížit se návštěvníkům, kteří by si třeba cestu do našeho informačního centra nenašli. Mobilní informátoři jim poradí, kam se vydat na výlet, jaká další zajímavá místa mohou v regionu navštívit nebo pozvou na významné akce, které se ve městě konají. Díky tomu získají návštěvníci města a regionu rychle a efektivně informace, a zároveň i my zpětnou vazbu z dané lokality,“ přiblížila PR manažerka TIC F-M Lucie Talavašková. 

Mobilní informátory ve výrazných zelených tričkách s označením Tourist Info mohou lidé potkat ve Frýdku-Místku i v Beskydech. V úterky a středy se s nimi návštěvníci setkají na turisticky významných místech ve Frýdku-Místku a nejbližším okolí, tzn. v rekreační oblasti Olešná, v okolí frýdeckého zámku nebo u přehrady Baška. Ve čtvrtky pak budou vyrážet do Beskyd, např. na Pustevny, Ondřejník, Gruň nebo Prašivou. 

“Jde kolem nás návštěvník, zastavím ho, představím se, zeptám se ho, odkud je, zda je turista nebo místní. Podle toho mu pak nabídku prospekty, které jsou pro něj nejlepší,” uvedla referentka TIC F-M Pavlína Panáčová.

“Každým rokem osloví mobilní informátoři na 2000 turistů a na základě zájmu návštěvníků rozdají stejné množství informačních materiálů. Převážně se jedná o návštěvníky z České republiky, ale v loňském roce oslovili také zahraniční turisty hlavně z Polska nebo Holandska,” uvedla Talavašková.

Projekt „Mobilní informační centrum“ si rok od roku získává čím dál větší popularitu a už i sami turisté informátory v terénu oslovují a poptávají tipy na výlety i materiály. 
Jiří Štědroň | Promenádní koncerty

Dnes
Frýdek-Místek, Altán ve Smetanových sadech, Frýdek - Místek

Kino na výletě 2020 | Přes prsty ZRUŠENO!!!

08.07. 20:15
Frýdek-Místek, Aquapark Olešná

LUCIE Cover Band | Léto v zahradě

10.07. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

GAMA CONSTRUCT, s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 115 do 140 Kč/hod.

Detail

123 stavby, s.r.o. - pracoviště, kontaktní osoba Michal Raška, tel. 604 700 054, email raska@123stav
Frýdek-Místek
od 30 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

VKUS-BUSTAN s.r.o. - pracoviště Fryčovice
Fryčovice
od 14 100 do 15 500 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků