Bavte se a něco se naučte. SVČ Klíč ve F-M má kurzy a kroužky pro děti i dospělé

S příchodem nového školního roku přichystalo Středisko volného času Klíč celou řadu kroužků a kurzů. Vyberou si děti i dospělí.

“Středisko volného času Klíč, což je příspěvková organizace města, nabízí volnočasové aktivity ve formě kurzů a kroužků různým věkovým skupinám – předškolákům, školáků, ale i dospělákům a rodičům s dětmi. Kroužky a kurzy jsou přístupné převážně od října do června, tedy v době školního roku. Klíš je ale průběžně během roku doplňuje a obměňuje, takže přihlásit se je možné nejen v září,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Středisko volného času Klíč pro letošní rok připravilo přes dvě stovky kurzů a kroužků napříč činnostmi.

“Zachovali jsme oblíbené a populární kroužky, jako jsou kroužky sportovní, výtvarka, keramika, deskové hry nebo divadelní klub. Zároveň podporujeme polytechnické vzdělávání našich dětí, proto zde naleznou kroužky legorobotiky, kutilství nebo plastikového modelaření. Reagujeme i na poptávku veřejnosti po novinkách, proto jsme třeba otevřeli kroužek dramatické výchovy od pěti let, máme nový model výtvarného kroužku pro děti od tří let a velký zájem o dopolední kurzy nás vedl k tomu, že otevíráme další otevřenou dílnu keramiky pro dospělé, seniory a rodiče s dětmi,” uvedla zástupkyně ředitele Petra Vlkošová.

Zájemci, kteří chtějí rozšířit své znalosti, dovednosti nebo se chtějí naučit něco úplně nového a při tom se seznámit s novými lidmi, mají z čeho vybírat. Kompletní nabídku kroužků a kurzů najdou lidé na webových stránkách www.klicfm.cz
Jiří Stivín a Collegium Quodlibet / koncert

28.01. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Radek Jaroš: Koruna Himálaje / výstava

03.02. 00:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Pankrác 45 / představení Švandova divadla

03.02. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků