Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Magistrát ve F-M vyslyšel přání lidí, ve Skalici bude nové veřejné LED osvětlení

Ve Skalici se buduje nové veřejné osvětlení. Magistrát takto zareagoval na četné požadavky tamních obyvatel, kteří v místě bydliště dosud osvětlení neměli.

Na základě podnětů obyvatel příměstské části Skalice, které už probíhaly v minulých letech, došlo ke zprojektování tří částí v rámci rozšíření stávajícího veřejného osvětlení. Projekty následně schválila rada města a nyní se realizují.

“Ve Skalici dochází k montáži veřejného osvětlení, je to na požadavek Osadního výboru a obyvatel. Jsme rádi, že se tam podaří dobudovat další kus veřejného osvětlení,” řekl náměstek primátora Frýdku-Místku Karel Deutscher.

Nové osvětlení budují zaměstnanci Technických služeb.

“Jedná se o lokality Na Sosnině v Kamenci, v Mezuře a v Mokřinách. Práce už byly provedeny na Kamenci, tam to bylo už předáno. V lokalitě Mezura jsou práce také hotovy, tam je to před předáním. Nyní finalizujeme práce v Mokřinách. Práce spočívají ve výkopech, instalaci sloupů, celkově se jedná o 27 sloupů ve všech třech lokalitách, instalaci LED diodových světel s příkonem 13 wattů plus další dvě světla s příkonem 28 wattů. Celkové náklady byly ve všech třech lokalitách vyčísleny na milion devět set tisíc korun. Věřím, že požadavky občanů budou uspokojeny,” sdělil předseda představenstva TS F-M.

Nového osvětlení se v lokalitě Mokřiny lidé dočkají během září.
CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Chlebovice
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Borski - stavby, s.r.o., pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Handicap-chráněná dílna s.r.o. - Třinec
Třinec
od 3 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků