Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Odstávka v krytém aquaparku na Olešné. Víme, jak se změní provozní doba

Následující zpráva je určena hlavně těm, kteří se chystají do Krytého aquaparku Olešná. Do 15. září je totiž Krytý aquapark zcela uzavřený, a to kvůli pravidelné technické odstávce. Po jeho znovuotevření pak dojde k dočasné změně provozní doby.

V Krytém aquaparku na Olešné v těchto dnech probíhá pravidelná každoroční technická odstávka. Opravami, údržbou a čištěním prochází jak část s bazénem, tak také saunový svět. Z toho důvodu je nyní Krytý aqupark pro veřejnost uzavřený, protože za plného provozu by práce nebylo možné provést.

“Letos jsme během odstávky opravili opláštění saunového bazénku, které si to už po letech zasloužilo. Vyřešili jsme také novou hydroizolaci akumulační jímky, vyčistili jsme bazény a také parní kabiny si už zasloužily nový plášť. Odstávka bazénové části končí 16. 9., kdy uvítáme první klienty, ale odstávka saunového světa se prodlouží až do konce září. Klienti se mohou těšit na částečnou změnu designu v saunovém světě i v parních kabinách,” uvedla vedoucí Aquaparku Olešná Jana Adamczyk Vicherová.

Po znovuotevření Krytého aquaparku ale musí návštěvníci počítat s dočasně pozměněnou provozní dobou. Důvodem je využívání bazénu plaveckou školou, která se do aquaparku dočasně přesune z 11. základní školy, kde probíhá rekonstrukce bazénu.  

“Rekonstrukce bazénu probíhá už od začátku prázdnin. Odstraňují se netěsnosti štěrbinových žlabů a hydroizolace, aby voda neprosakovala až do suterénních pater. Položena bude i nová vrstva podlahy s podlahovým vytápěním, nová dlažba a nové obklady dostanou i stěny. Z důvodu zjištěného většího rozsahu nutných prováděných prací se opravy protáhnou až do konce října. A aby děti našich základních škol nebyly ochuzeny o plavecký výcvik, bude plavecký výcvik přesunut do prostor Krytého aquaparku, kde poběží v dopoledních hodinách až do konce října,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Od 16. září do 31. října bude v pozměněné provozní době od pondělí do pátku Krytý aquapark pro veřejnost otevřený od 13 do 21 hodin. O víkendech a státních svátcích bude provozní doba od 9 do 21 hodin. Od 1. listopadu se pak otevírací doba vrátí do původního režimu, tedy v pondělí od 12 do 21 hodin, v úterý, ve středu, ve čtvrtek a v pátek od 10 do 21 hodin a o víkendech a státních svátcích od 9 do 21 hodin. Otevírací doba saunového světa a restaurace zůstává beze změn.
CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Chlebovice
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

RenoFarma Beskyd, a.s. - pracoviště kravín Skalice
Frýdek-Místek
od 120 Kč/hod.

Detail

Handicap-chráněná dílna s.r.o. - Třinec
Třinec
od 3 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků