Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Beskydský slavík 2019 míří do Ostravy i Frýdku-Místku. Máte talent? Přihlaste se

Do města zavítá další ročník pěvecké soutěže Beskydský slavík 2019. Castingy proběhnou ve Frýdku-Místku i v Ostravě. Pokud si myslíte, že umíte pěkně zpívat, neváhejte a přihlaste se.

Mladé nadějné pěvecké talenty budou moci opět po roce předvést, co v nich je, a to pěvecké soutěži Beskydský slavík 2019.

“Po loňském ročníků, který já osobně hodnotím jako velice úspěšný, se i letos rozhodlo město tuto akci finančně podpořit. Pěvecké soutěže obecně jsou v dnešní době velice populární, mnoho lidí si doma zpívá jen tak pro zábavu, mnoho lidí rádo hudbu poslouchá, proto bych chtěl vyzvat všechny, aby se nebáli a přihlásili se do castingu, zkusili si to zazpívat před obecenstvem, před porotou a pokusili se vyhrát hodnotné ceny, které každoročně v této soutěži jsou. Soutěž je po organizační stránce vysoce profesionální, takže opravdu ti, kteří si přijdou zasoutěžit, se můžou cítit, jakoby soutěžili v Superstár nebo podobné jiné soutěži,” sdělil náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Beskydský slavík je určen všem zpěvákům ve věku od 13 o 23 let. Začíná dvěma castingy, kdy první proběhne 19. října v Carbonu ve Frýdku-Místku a poté ještě 2. listopadu v Domě kultury Akord v Ostravě. Ze všech zúčastněných vybere odborná porota deset zpěváků, kteří postoupí do velkého finále.

“Porota se zaměří hlavně na podání písničky, aby to nebylo falešně, aby se ten člověk uměl i pohybovat a vystupoval suverénně. Letos máme i novinku, že místo tří porotců budou čtyři porotci, z nichž čtvrtý porotce je ostřílený a zkušený porotce, který byl od počátku Beskydského slavíka, ale jméno zatím neprozradím,” řekla hlavní porotkyně Kristýna Krajčová.

Velké finále se uskuteční 30. listopadu v Nové scéně Vlast ve Frýdku-Místku. 

“Bude to probíhat tak, že si každý z účinkujících vybere dvě písně, kdy potom porota jim vybere jednu píseň. Budou mít za úkol si vybrat rychlou nebo pomalou. Je to proto, aby se nestalo, že deset finalistů bude mít pomalou píseň, tak jsme to změnili tím, že jednu píseň vybere porota,” popsala Krajčová.

Přihlášku do soutěže a veškeré informace naleznou zájemci na webových stránkách www.beskydskyslavik.cz
RenoFarma Beskyd, a.s. - pracoviště kravín Skalice
Frýdek-Místek
od 120 Kč/hod.

Detail

Pila Haratyk s.r.o. - pracov. Nebory
Třinec
od 20 000 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků