Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Máte rádi zábavu? Dorazte 24. října do F-M na Den turistických informačních center

24. října slaví svůj den všechna turistická informační centra. K oslavám se připojuje také informační centrum Frýdek-Místek. Pro veřejnost bude mít připravený bohatý zábavný program a ještě i něco navíc.

Ve čtvrtek 24. října proběhne Den turistických informačních center, který se koná v rámci Světového dne pro rozvoj informací. Zapojují se do něj turistická informační centra napříč republikou, a tak ani to frýdeckomístecké nemůže zůstat pozadu. 

“V tento den přivítají občany i návštěvníky Frýdku-Místku a Frýdlantu nad Ostravicí trošku netradičně. „Například pobočku v Místku přemístíme do stanu na náměstí Svobody, kde si s námi budou moci zájemci povídat o tom, co vše naše práce obnáší, co všechno se u nás mohou dovědět, nebo kam se s námi mohou vydat v rámci komentovaných prohlídek,“ láká PR manažerka Lucie Talavašková.

Do akce se připojí všechny pobočky Turistického informačního centra, tedy pobočky z Frýdku, Místku i z Frýdlantu nad Ostravicí, které si pro zúčastněné připraví zajímavý program.

“Všechny tři pobočky budou mít pro své návštěvníky připravenou tombolu, kdy si mohou při troše štěstí odnést nějakou malou cenu, anebo se mohou zapojit do soutěže, kdy bude stačit správně odpovědět na otázky. Ze správných odpovědí budou následně vylosováni výherci zajímavých cen. Získat mohou například vstupenky do frýdeckého zámku, zvýhodněné vstupy do Krytého aquaparku Olešná či na badminton v hale Polárka, volnou vstupenku na libovolný zápas HC Frýdek-Místek nebo si vybrat z nabídky představení v Kulturním centru ve Frýdlantu nad Ostravicí,” sdělila Talavašková.

Stále také probíhá soutěž pro děti, které mohou až do 23. října na pobočky turistického informačního centra donášet obrázky se svou představou, jak vypadá informační centrum. 24. října budou poté všechny obrázky vystaveny a bude vybráno šest dětí, které získají textilní tašku k vymalování s motivem Beskyd a Frýdku-Místku. Na závěr jedno upozornění. V případě nepříznivého počasí se akce z místeckého náměstí Svobody přesune do vnitřních prostor místecké pobočky.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy