Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič ukradeného auta havaroval na prostřelených pneumatikách

Divoká honička se strhla ve středu večer ve Frýdku-Místku. Policejním hlídkám se snažil ujet řidič v ukradeném audi.

Policisté zjistili při rutinní kontrole registrační značky, že auto je v databázi odcizených vozidel. Řidiče se pokusili zastavit, ten o kontakt se zákonem však nestál a začal ujíždět ve směru do města. 

Do pronásledování se zapojilo několik autohlídek, které se ho pokusily zastavit i pomocí zátarasu na silnici. Ten však prchající řidič objel přes chodník a trávník. Policisté v té chvíli po vozidle stříleli. 

“Řidič osobního vozidla na zákonné výzvy k zastavení nereagoval a začal s autem ujíždět ve směru na Frýdek Místek. Svou jízdou ohrožoval policisty i ostatní účastníky silničního provozu. I přes opakované výzvy k zastavení nereagoval a při pronásledování poškodil služební vozidlo. K zastavení ujíždějícího automobilu byla použita i služební zbraň. Následně auto s poškozenými pneumatikami narazilo ve slepé ulici do oplocení rodinného domu. Celá osádka byla na místě policisty za použití donucovacích prostředků zadržena. V tuto chvíli probíhají úkony trestního řízení. O zahájení trestního stíhání zadržených osob bude rozhodnuto zítřejšího dne. Ke zranění policistů ani dalších osob nedošlo,” sdělila TV Polar policejní mluvčí Pavla Jiroušková.
Česká distribuční k.s. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště Chlebovice
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

Handicap-chráněná dílna s.r.o. - Třinec
Třinec
od 3 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků