Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoční dárek musí zaujmout už svým zabalením. Tipy na balení dárků lidem nabídl kurz

Jak netradičně a přitom vkusně a nápaditě zabalit dárek pro své blízké, tak to se mohly naučit zájemci ve Středisku volného času Klíč. Před Vánoci tam totiž proběhl Kurz balení dárků.

Vánoce jsou za dveřmi a většina z nás už nejspíš doma ukrývá dárky pro své milované. Sehnat vhodný dárek je ovšem jedna věc, druhá je pak dárek vhodně zabalit. Originální tipy, jak zajímavě a přitom hezky zabalit vánoční dárek zájemcům nabídl kurz Střediska volného času Klíč. Jmenoval se: Zabaleno srdcem.

“Protože je před Vánoci, pořádáme kurz balení dárků, Lidé tady mohou chodit průběžně od 15 do 19:30. Máme takových akcí určitě více, ale některé jsou jen pro určité množství lidí, tento je otevřený všem. Přišel třeba tatínek se synem, kteří po kroužku pak ještě znova dorazí,” řekla vedoucí kurzu Lucie Siegelsteinová.

Anketa, návštěvník kurzu: “My jsme původně přišli do pravidelného kroužku Modelaření a dámy nás tady hned dole odchytili, takže jsme šli a strašně se nám to zalíbilo. trochu jsme se přiučili se synem něco k balení dárků. Myslím, že je to skvělé.”

Účastníci kurzu si mohli domů odnést hned několik originálních nápadů, jak dárek zabalit.

“Když k nám přijdete, můžete si vyrobit kapsičku na nějaký drobnější dárek, dále potom uvidíte, jak si zabalit třeba svíčku, je to jednoduché, hotové za pět minut. Ukážeme, jak zabalit knížku, což zvládne jak dítě, tak dospělý. Kdo se necítí na kreativní balení, může si vyrobit obyčejný pytlíček. Letos vyrábíme balení z recyklovaných materiálů,” popsala pedagog volného času Kamila Sikorová.

Lidé si mohli do kurzu přinést dokonce i svoje dárky a za pomocí vedoucích kurzu je nápaditě zabalit.
Kino na výletě 2020 | Parazit ZRUŠENO!!!

Zítra
Frýdek-Místek, Faunapark, Frýdek - Místek

David Vysloužil & Acoustic Irish | Léto v zahradě

17.07. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Letní kino Amfi: TENKRÁT PODRUHÉ

18.07. 21:00
Palkovice, Letní kino Amfi

GAMA CONSTRUCT, s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 115 do 140 Kč/hod.

Detail

Poolplast s.r.o. - pracoviště
Fryčovice
od 110 do 160 Kč/hod.

Detail

Poolplast s.r.o. - pracoviště
Fryčovice
od 35 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků