Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdek-Místek chystá nové webové stránky. Budou přehlednější a zaujmou i novým vzhledem

Frýdek-Místek chystá nové webové stránky. Ty by teď měly být mnohem přehlednější, ale také pěknější. Navíc by měly splňovat nové legislativní požadavky, které vzejdou v příštím roce.

Přehlednější, modernější a designově čistší, takové by měly být nové webové stránky města, které jsou nyní v přípravné fázi.

“Nové stránky jsou dělané v responzivním designu, tzn. upravují svůj vzhled na základě velikosti obrazovky, na které jsou prohlíženy. Dále by tyto stránky už měly splňovat nové legislativní nároky, které vzejdou v příštím roce, a to konkrétně na přizpůsobení webu pro handicapované a znevýhodněné osoby,” uvedl náměstek primátora Frýdku-Místku Pavel Machala.

Nové webové stránky budou nabízet tytéž informace, jako ty stávající. Návštěvníci se tedy dozví informace o městě a magistrátu atd. 

“Pokud jde o vzhled, inspirovali jsme se v okolních městech. Snažili jsme se o zpřehlednění informací pro návštěvníky těchto stránek, a aby zde měli jednodušší způsob, jak řešit životní situace, takže tam budou přímo na hlavní stránce odkazy, kde se nejčastější situace řeší. Většinu změn jsme si dělali svépomocí, tzn. pomocí vlastních zaměstnanců,” dodal Machala

Nové webové stránky chce město spustit na přelomu roku.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků