Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

SVČ Klíč ve F-M prochází rekonstrukcí. Po dokončení nabídne nové moderní učebny

Středisko volného času Klíč rekonstruovalo další učebny. Postupně se snaží opravovat všechny učebny ve svých budovách, aby byly moderně vybavené a splňovaly nároky návštěvníků.

Už řadu let prochází Středisko volného času Klíč postupnými rekonstrukcemi. Každým rokem opraví nějakou svou část. Už se mu povedlo opravit například střechu, půdní prostor i několik učeben. V rekonstrukcích se na půdě střediska pokračovalo i v tomto roce a práce bylo samozřejmě dost.

“Letos rekonstruujeme dvě učebny a sklady na budově A v druhém patře. Učebny už byly staré a nehezké a nesloužily účelům, které potřebujeme. Rekonstrukce proběhne celkově, sníží se stropy, udělají se nové podlahy, nové stěny, budeme mít v obou učebnách klimatizaci, což nám a dětem zpříjemní letní příměstské tábory,” popsala zástupkyně ředitele pro provoz Renáta Zahurská.

Ani rekonstrukcí učeben a skladů postupné opravy prostor Střediska volného času Klíč do budoucna nekončí.

“Rekonstruovali jsme na druhé straně dvě učebny a sklady a záchody. Teď pokračujeme na této straně a další rok bychom se chtěli posunout níže do prvního patra a rekonstruovat kanceláře,” řekla Zahurská.

Rekonstrukce učeben a skladů by měl být hotová do konce tohoto roku, maximálně na začátku ledna.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků