Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Sběrné dvory ve F-M jsou veřejnosti uzavřeny, skládka a kompostárna omezila provoz

Kvůli omezení šíření koronaviru se musely ve Frýdku-Místku uzavřít sběrné dvory. Provoz omezila také skládka komunálního odpadu v Panských Nových Dvorech a kompostárna v Bruzovicích.

Až do odvolání platí ve všech sběrných dvorech ve Frýdku-Místku a ve sběrném dvoře v Bruzovicích, které provozuje Frýdecká skládka, zákaz vstupu široké veřejnosti. Cílem je maximálně eliminovat šíření nákazy koronavirem.

“Právnických osobám a živnostníkům zůstane v nejnutnějších případech k dispozici pro odkládání nebezpečného odpadu sběrný dvůr na Panských Nových Dvorech, který je v provozu od pondělí do pátku v době od 6 do 14 hodin. Chci upozornit, že také v areálu společnosti Frýdecká skládka platí mimořádná bezpečnostní opatření, služeb sběrného dvora lze využívat jednotlivě a při vstupu je třeba se řídit pokyny ostrahy a zaměstnanců společnosti Frýdecká skládka,” sdělil primátor Frýdku-Místku Michal Pobucký.

Omezený provoz má také skládka komunálního odpadu v Panských Nových Dvorech a kompostárna v Bruzovicích. Oba provozy jsou až do odvolání v sobotu uzavřené a fungují pouze ve všední dny.

“Skládka na Panských Nových Dvorech je otevřena od pondělí do pátku od 6.00 hod. do 15.00 hod., v pátek pouze do 14.00 hod., a lze zde odložit i biologicky rozložitelný odpad. Kompostárna v Bruzovicích přijímá bioodpady od pondělí do pátku v době od 7.00 hod. do 14.00 hod., v úterý a ve čtvrtek je otevřena až do 16.00 hodin.

Pro objednání služeb mají lidé využívat výhradně telefonického a e-mailového kontaktu. K dispozici jsou na webu společnosti i na stránkách města.
Gulliverovy cesty / představení absolventů divadelní školy

04.04. 17:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Farana Piano Duo/ Komorní koncerty​

14.04. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Transky, body, vteřiny / představení Divadla P. Bezruče Ostrava

15.04. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

ARCER H&M s.r.o., Frýdlant nad Ostravicí
Frýdlant nad Ostravicí
od 19 000 do 21 000 Kč/měsíc

Detail

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 30 270 do 30 930 Kč/měsíc

Detail

Jiří Jandačka, pracoviště Ostravice
Ostravice
od 16 100 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků