Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Taneční skupině Funky Beat z Frýdku-Místku začala nová sezona, kurzy se postupně plní

Mistři Evropy i České republiky. Loňská sezóna byla pro Taneční skupinu Funky Beat z Frýdku-Mísstku jako z pohádky. Ta nová už začala a o jejich kurzy je velký zájem. Některé už jsou obsazené, ale stále se ještě najdou volná místa v některých kategoriích. Zajímavostí jsou i taneční lekce pro dospělé.

Taneční skupina Funky Beat z Frýdku-Místku už zahájila novou sezónu. Pro velký zájem otevřela 13 tanečních kurzů. Skupina má za sebou totiž neuvěřitelně úspěšnou uplynulou sezónu.

Tina Smutková, tanečnice Funky Beat: "Teďka budu tancovat dva roky. Strašně mě to baví a tančila bych asi deset let klidně."
Eliška Čubová, tanečnice Funky Beat: "Tancuju už asi 4 roky a mám za sebou hodně soutěží a moc mě to baví." – A jaký byl tento rok? – "Letos to bylo úplně super, vyhráli jsme hodně medailí a soutěží. To bylo super."
Kristýna Blahutová, vedoucí TS Funky Beat: "Uplynulá sezóna byla úžasná, stali jsme se mistry České republiky, stali jsme se mistři Evropy, stali jsme se druzí vicemistři v duu na mistrovství Evropy. A dokonce jsme vyhráli absolutní vítěze celé dětské kategorie, takže pro nás tato sezóna byla úplně neskutečná, skvělá. A musím pochválit všechny děti, všechny trenéry, opravdu se nám dařilo."

Pohybová školička pro děti od 3 do 5 let už je obsazena. Pro větší děti, starší, a dokonce nově i pro dospělé, místa ještě jsou.

Kristýna Blahutová, vedoucí TS Funky Beat: "Zveme všechny rodiče. V loňském roce se nám povedlo vytvořit krásnou choreografii S tebou mě baví svět. A dokonce byli na mistrovství České republiky. Byla to úžasná sestava, je tam skvělá banda lidí, takže maminky, babičky, klidně mohou přijít za námi a tancovat s námi."

Dohromady má taneční skupina přibližně 120 členů v různých kategoriích.

Marie Anna Košařová, tanečnice Funky Beat: "Trenéři jsou velmi hodní. Máme tady trénera Fifu, který je už pošesté choreograf roku a jsou tady navíc hodně milí trenéři, například Natka, Bára, Maruška a další a naučí vás všechno, co třeba vám nejde, tak vám s tím pomůžou a jsou velmi hodní."
Filip Růžička, choreograf, lektor a tanečník TS Funky Beat: "Určitě je důležité vézt děti k nějakému pohybu, protože právě potom covidu a všem jsou děti takové líné bych řekl. A je fajn, když něco dělají, mají se potom třeba i lépe psychicky a určitě je vedeme k všestrannému pohybu, učíme je více stylů a rozvíjíme je i po freestylové stránce, takže jezdí i na battly a snažíme se je dávat i na soutěže choreografií."

Podrobnosti o kurzech a přihlášky najdete na webu Taneční skupiny Funky Beat.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy