Frýdlant nad Ostravicí pořádá letní kino

Frýdlant nad Ostravicí zve na letní kino. To se hraje vždy v úterý a v pátek po setmění. Dospělí i děti se mohou těšit na ty nejúspěšnější filmy loňského, ale i letošního roku.

K dnes už tradičním aktivitám, které Frýdlant nad Ostravicí v průběhu velkých školních prázdnin nabízí nejen obyvatelům města, ale i jeho návštěvníkům z okolí, patří letní kino. Letos navíc probíhá hned na dvou místech.

“V úterky hrajeme v areálu koupaliště, v pátky se už přesouváme do centra na Kotelnu. Snažili jsme se dramaturgicky vybrat opravdu filmové bonbónky a lahůdky,” sdělila ředitelka Kulturního centra Frýdlantu nad Ostravicí Kateřina Keiserová.

Úterky patří zejména dětem, kdy se hrají pohádky nebo rodinné filmy. Páteční filmy jsou pak určené široké veřejnosti. Projekce začíná po setmění, v těchto dnech to bývá kolem čtvrt na deset, v srpnu už to ale bude zhruba o půl deváté.

Anketa, návštěvníci letního kina: 1. “Je to super. Chodíme do letního kina už druhým rokem. Chodili jsme do Kotelny, ale teď tady je to super.” 2. “Je to krásné, Děti i já jsme rádi, že to může být. Těšíme se na pohádku.”

Kapacita letního kina je takřka neomezená, může přijít tolik návštěvníků, kolik se do areálu koupaliště nebo Kotelny vejde. Kromě připravených laviček si mohou diváci přinést i své vlastní posezení nebo deky. Letní kino na Kotelně bývá i spojeno s oblíbeným doprovodným programem, kterým je opékání špekáčků.
O princezně, Luciášovi a makových buchtách / divadlo pro děti

Zítra
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

4. Ples pro Frýdek-Místek

24.01. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Jiří Stivín a Collegium Quodlibet / koncert

28.01. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků