Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdlant nad Ostravicí pořádá letní kino

Frýdlant nad Ostravicí zve na letní kino. To se hraje vždy v úterý a v pátek po setmění. Dospělí i děti se mohou těšit na ty nejúspěšnější filmy loňského, ale i letošního roku.

K dnes už tradičním aktivitám, které Frýdlant nad Ostravicí v průběhu velkých školních prázdnin nabízí nejen obyvatelům města, ale i jeho návštěvníkům z okolí, patří letní kino. Letos navíc probíhá hned na dvou místech.

“V úterky hrajeme v areálu koupaliště, v pátky se už přesouváme do centra na Kotelnu. Snažili jsme se dramaturgicky vybrat opravdu filmové bonbónky a lahůdky,” sdělila ředitelka Kulturního centra Frýdlantu nad Ostravicí Kateřina Keiserová.

Úterky patří zejména dětem, kdy se hrají pohádky nebo rodinné filmy. Páteční filmy jsou pak určené široké veřejnosti. Projekce začíná po setmění, v těchto dnech to bývá kolem čtvrt na deset, v srpnu už to ale bude zhruba o půl deváté.

Anketa, návštěvníci letního kina: 1. “Je to super. Chodíme do letního kina už druhým rokem. Chodili jsme do Kotelny, ale teď tady je to super.” 2. “Je to krásné, Děti i já jsme rádi, že to může být. Těšíme se na pohádku.”

Kapacita letního kina je takřka neomezená, může přijít tolik návštěvníků, kolik se do areálu koupaliště nebo Kotelny vejde. Kromě připravených laviček si mohou diváci přinést i své vlastní posezení nebo deky. Letní kino na Kotelně bývá i spojeno s oblíbeným doprovodným programem, kterým je opékání špekáčků.
Gulliverovy cesty / představení absolventů divadelní školy

04.04. 17:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Farana Piano Duo/ Komorní koncerty​

14.04. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Transky, body, vteřiny / představení Divadla P. Bezruče Ostrava

15.04. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

LesPoint s.r.o. - pracoviště
Frýdlant nad Ostravicí
od 34 000 do 52 000 Kč/měsíc

Detail

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 30 270 do 30 930 Kč/měsíc

Detail

Horský hotel Kozubová s.r.o. - pracoviště
Milíkov
od 22 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků