Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Hasiči z Nové Vsi pokřtili nové zásahové vozidlo

Na konci loňského roku dostali dobrovolní hasiči z Nové Vsi nové zásahové vozidlo. Letos na jaře jej v areálu hasičské zbrojnice slavnostně pokřtili.

“Vozidlo je na podvozku Iveco Daily, má váhu šest tun, pojme šestičlenné družstvo, je tam nádrž na 1000 litrů vody. Toto vozidlo uveze veškeré technické prostředky,” popsal velitel Sboru dobrovolných hasičů Nová Ves Radek Kubala.

Nové vozidlo hasičům z Nové Vsi poskytl Frýdlant nad Ostravicí.

“Věřím, že jim i nám bude ku prospěchu. Koho jiného podporovat, než naše hasiče, protože všichni ti kluci, a to nejen v Nové Vsi, ale u ve Frýdlantě a na Lubně, jsou perfektní. Dělají pro nás první i poslední a jsou ochotni ve volném čase kdykoliv skočit a obětovat nejen volný čas, ale cokoliv, aby nám pomohli,” uvedla starostka Frýdlantu nad Ostravicí Helena Pešatová.

Návštěvníci si mohli během dne prohlédnout vozidla i techniku hasičů a shlédli také dynamickou ukázku toho, co se může stát, když se pokusíte hasit hořící fritézu vodou. Celý den byl o to slavnostnější, že sbor dobrovolných hasičů Nová Ves letos slaví 85. výročí založení.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy