Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

1. BFK Frýdlant těsně podlehl SFC Opava B

Na domácím hřišti se 1. BFK Frýdlant postavil na odpor lídrovi Moravskoslezské divize skupiny E B-týmu Slezský FC Opava. Že to nebude jednoduché utkání cítily obě strany.

“Je těžké se na Opavu připravovat, poněvadž oni pokaždé mění sestavu, dneska tam je sedm lidí z áčka, kteří se ani nedostali včera na lavičku. Soustředili jsme se sami na sebe, ať jsou kluci po práci odpočatí a ať si to hlavně užijí oni i diváci,” řekl trenér 1. BFK Frýdlant Martin Šrámek.

“Připravovali jsme se jinak než je běžné, protože jsme závislí na hráčích z áčka, kteří k nám přijdou a to se dozvíme až po zápase s Duklou. V dnešním zápase máme poměrně silnou sestavu. Frýdlant je ale doma velmi nebezpečný soupeř,” sdělil trenér SFC Opava B Lukáš Černín.

Prioritou klubu je zachovat soutěž mužů takovou, jaká v současné době je, a hlavně pozvednout mládež.

“To je pro nás úkol číslo jedna, protože zatím to není úplně podle našich představ. Ale měli jsme na to zatím jen tři měsíce. Bylo by super, kdyby nám frýdlantská veřejnost dala trochu času, a bude to super, protože jestli se to podaří a bude to fungovat, tak jak to máme ve výhledu, bylo by to fajn pro frýdlantské děti,” uvedl místopředseda 1. BFK Frýdlant Petr Lichnovský

Po velmi kvalitním utkání nakonec frýdlantští těsně podlehli hostům 0:1. Zápas si nenechalo ujít bezmála šest stovek diváků.
INVESTMENT AGENCY s.r.o. - pracoviště Místek, kontaktní osoba Josef Čmelák
Frýdek-Místek
od 12 500 do 16 500 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků