Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti z Frýdlantu n. O. se na příměstském táboře učily parkour. Podívejte se, jak jim to šlo

Přeskakovat přes překážky, ale i jiné dovednosti si měly možnost vyzkoušet děti z Frýdlantu nad Ostravicí. Město pro ně totiž připravilo příměstský parkourový tábor. Jak to dětem šlo, to vám ukážeme v příspěvku.

V Kulturním středisku ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhl příměstský parkourový tábor. Děti se pod vedením zkušených trenérů učily parkourové techniky a dovednosti.

“Probíhá to tak, že děti přijedou o půl osmé ráno, jsme tu s nimi do čtyř. Máme pro ně program, kdy se děti učí nové techniky, drilují ty stávající, protahujeme se a posilujeme. Trénink probíhá tak, že se nejdříve musíme rozehřát, připravit se na nějaký náročnější pohyb. Pak začínáme s jednoduchými technikami a pak přecházíme na ty pokročilejší,” popsal parkourový trenér Lubomír Baum.

Anketa, děti: 1. “Moc to baví, je to tu super, trenéři jsou výborní.” 2. “Já umím přeskakovat přes ploty a trochu i flipy, moc mě to baví.” 3. “Mě to baví a naučil jsem se hodně salt.” 4. “Přišel jsem tu, abych překonal strach a naučil se skákat.”

Děti, které příměstský parkourový tábor zaujal a chtěly by se parkouru věnovat dále, mohou  navštěvovat parkourovou školu, tréninky probíhají během celého školního roku i ve Frýdlantu nad Ostravicí.
Handicap-chráněná dílna s.r.o. - Třinec
Třinec
od 3 800 Kč/měsíc

Detail

AGRICOOP Třinec a.s., kravín Vendryně
Vendryně
od 19 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 620 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků