Děti z Frýdlantu n. O. se na příměstském táboře učily parkour. Podívejte se, jak jim to šlo

Přeskakovat přes překážky, ale i jiné dovednosti si měly možnost vyzkoušet děti z Frýdlantu nad Ostravicí. Město pro ně totiž připravilo příměstský parkourový tábor. Jak to dětem šlo, to vám ukážeme v příspěvku.

V Kulturním středisku ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhl příměstský parkourový tábor. Děti se pod vedením zkušených trenérů učily parkourové techniky a dovednosti.

“Probíhá to tak, že děti přijedou o půl osmé ráno, jsme tu s nimi do čtyř. Máme pro ně program, kdy se děti učí nové techniky, drilují ty stávající, protahujeme se a posilujeme. Trénink probíhá tak, že se nejdříve musíme rozehřát, připravit se na nějaký náročnější pohyb. Pak začínáme s jednoduchými technikami a pak přecházíme na ty pokročilejší,” popsal parkourový trenér Lubomír Baum.

Anketa, děti: 1. “Moc to baví, je to tu super, trenéři jsou výborní.” 2. “Já umím přeskakovat přes ploty a trochu i flipy, moc mě to baví.” 3. “Mě to baví a naučil jsem se hodně salt.” 4. “Přišel jsem tu, abych překonal strach a naučil se skákat.”

Děti, které příměstský parkourový tábor zaujal a chtěly by se parkouru věnovat dále, mohou  navštěvovat parkourovou školu, tréninky probíhají během celého školního roku i ve Frýdlantu nad Ostravicí.
4. Ples pro Frýdek-Místek

24.01. 20:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Jiří Stivín a Collegium Quodlibet / koncert

28.01. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

Radek Jaroš: Koruna Himálaje / výstava

03.02. 00:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Beskyd Gastro a.s.
Frýdek-Místek
od 19 000 Kč

Detail

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace
Frýdek-Místek
od 20 925 Kč

Detail

KLEMP Šajtar s.r.o.
Frýdek-Místek
od 14 600 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků