Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Tyto děti se nudit nebudou. Na veletrhu ve Frýdlantu se seznámily se zájmovými kroužky, mohou si vybrat z třiceti

Sál Kulturního centra Ve Frýdlantu nad Ostravicí hostil další ročník Veletrhu zájmových kroužků. Poskytovatelé volnočasových aktivit seznámili rodiče a děti s kroužky, kterým se mohou ve svém volném čase věnovat.

“Myslím, že je to velmi užitečné pro rodiče, že se mohou seznámit s různými kroužky, jak pohybovými, tanečními, jazykovými a dalšími, takže je to pro ně určitě zajímavé, že se tady pod jednou střechou se všemi kroužky seznámí,” uvedla organizátorka veletrhu Alena Vavříková.

Rodičům a dětem se na veletrhu představily téměř tři desítky organizací, které nabízí nejrůznější volnočasové aktivity. 

Anketa, poskytovatelé kroužků: 1. “Jsme klub maminek a dětí z Ostravice. Pátým rokem tady máme dětský svět Zvonilka. Je to rodinné centrum tady v prvním patře obchodního domu Albert. Otevřeno máme denně. Kromě kroužků nabízíme rodičům i herny, pestrý program a nejoblíbenější z našich kroužků je judo pro děti.” 2. “My jsme tady za Sokol Frýdlant a prezentujeme tady veškeré cvičební složky, od seniorů až po ty nejmenší. Máme cvičení pro malé děti s rodiči, atletiku, gymnastiku.” 3. “Vznikli jsme před čtyřmi lety a soustředíme se na sportovní gymnastiku zejména děvčat. Máme i pár kluků, ať těm děvčatům není smutno.”

Součástí akce byly také praktické ukázky některých zájmových aktivit, které si mohly děti rovnou také sami vyzkoušet.
Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 5 778 Kč/měsíc

Detail

Bohemia Marten Plus s.r.o. - pracoviště LIDL Horymírova a Frýdlantská
Frýdek-Místek
od 12 600 Kč/měsíc

Detail

Handicap-chráněná dílna s.r.o. - Třinec
Třinec
od 3 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků