Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Plesovou sezónu ve Frýdlantu n.O. zahájil VII. reprezentační ples města. Zatančil i světoznámý Jakub Mazůch

Pánové v oblecích, dámy v šatech, hudba, tanec a krásná výzdoba. Takto to vypadalo v sobotu večer v Kulturním centru ve Frýdlantu nad Ostravicí. Proběhl tam totiž už sedmý reprezentační ples města.

Reprezentační ples se letos nesl v duchu muzikálu Děti ráje, jehož protagonisté lidem předvedli zhruba hodinové vystoupení.

“Co se týče dalšího doprovodného programu, takovým bonbónkem bude vystoupení Kuby Mazucha, což je tanečník, který se se svou partnerkou pravidelně účastní světových tanečních her pod záštitou olympijského výboru a dnes si pro návštěvníky plesu připravili charleston a máme slíbené i nějaké taneční lekce,” sdělila ředitelka Kulturního centra Frýdlantu nad Ostravicí Kateřina Kaiserová.

“My jsme rádi, že už sedmým rokem držíme tuto tradici. Snažíme se každoročně celou akci zase posunout výš a dál. Já věřím tomu, že si to lidé užívají a že budou spokojeni odcházet s dobrými pocity z krásné akce,” řekl místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí David Pavliska.

Připravena byla také pestrá nabídka jídel a pití, lidé mohli využít služeb sommeliéra a nedílnou součástí byla i bohatá tombola.
Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 4 000 do 16 000 Kč/měsíc

Detail

PM Kozel s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 10 000 do 20 000 Kč/měsíc

Detail

Česká distribuční k.s. - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 3 800 do 7 600 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků