Plesovou sezónu ve Frýdlantu n.O. zahájil VII. reprezentační ples města. Zatančil i světoznámý Jakub Mazůch

Pánové v oblecích, dámy v šatech, hudba, tanec a krásná výzdoba. Takto to vypadalo v sobotu večer v Kulturním centru ve Frýdlantu nad Ostravicí. Proběhl tam totiž už sedmý reprezentační ples města.

Reprezentační ples se letos nesl v duchu muzikálu Děti ráje, jehož protagonisté lidem předvedli zhruba hodinové vystoupení.

“Co se týče dalšího doprovodného programu, takovým bonbónkem bude vystoupení Kuby Mazucha, což je tanečník, který se se svou partnerkou pravidelně účastní světových tanečních her pod záštitou olympijského výboru a dnes si pro návštěvníky plesu připravili charleston a máme slíbené i nějaké taneční lekce,” sdělila ředitelka Kulturního centra Frýdlantu nad Ostravicí Kateřina Kaiserová.

“My jsme rádi, že už sedmým rokem držíme tuto tradici. Snažíme se každoročně celou akci zase posunout výš a dál. Já věřím tomu, že si to lidé užívají a že budou spokojeni odcházet s dobrými pocity z krásné akce,” řekl místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí David Pavliska.

Připravena byla také pestrá nabídka jídel a pití, lidé mohli využít služeb sommeliéra a nedílnou součástí byla i bohatá tombola.




Jiří Vodička a Camerata Janáček / koncert

03.03. 19:00
Frýdek-Místek, Národní dům, Frýdek - Místek

V síti / projekce filmu a diskuze s protagonistkou Terezou Těžkou

09.03. 19:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Trio DuBois / Koncerty

17.03. 19:00
Frýdek-Místek, Historický sál ZUŠ, Frýdek - Místek

Pavel Gola - pracoviště, kontaktní osoba Pavel Gola, tel. 724 152 451, email pavel.gola@tiscali.cz
Ostravice
od 17 000 Kč/měsíc

Detail

GASTRO - MENU EXPRESS a.s.*
Třinec
od 18 000 do 22 000 Kč/měsíc

Detail

MROZEK a.s.
Bystřice
od 87 Kč/hod.

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků