Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Děti z frýdlantské MŠ Smetanova vyrazily na výcvik do Beskyd

Děti z mateřské školy Smetanova se zúčastnily týdenního lyžařského výcviku ve SKI areálu Bílá v Beskydech. Na lyže pod dozorem instruktorů se postavilo celkem 13 dětí, které byly rozděleny do družstev podle zdatnosti - od začátečníků až po pokročilé lyžaře.

"Děti celý týden strávily v tomto krásném prostředí s dostatkem sněhu s perfektními instruktory. Jednak tady ve snowparku pro začátečníky, část dětí lyžuje potom na pomě a ti nejzdatnější pak na dvoukotvě vyjíždějí na velký kopec," vysvětlila Jana Bínová, řídící učitelka MŠ Smetanova

Učitelky z mateřské školy Smetanova příležitost strávit týden s dětmi na lyžích velmi vítají, děti tak tráví volný čas aktivním způsobem a proto se zlepšují nejen po stránce pohybové, ale rozvíjí se i jejich vlastnosti.

"Například empatie, trpělivost, nějaká ctižádost, ale samozřejmě i sebeobsluha, což je vždy potřeba," dodává Jana Bínová.

"Líbí se mi tady. Umím udělat pizzu, umím zastavit a umím i se postavit," pochvaluje si účastník lyžařského výcviku Šimon Široký.

"Pizza, to je to, že když máš lyže, tak musíš takhle udělat pizzu," dodává další účastník lyžařského výcviku Matyáš Koštůr.

"Nejvíce mi jde otáčet a jezdit rychle. Baví mě to hrozně moc, už dlouho i na dovolené ve Švýcarsku, tam mě to naučili," potvrzuje  Sofie Skopkova.

Mateřská škola Smetanova jezdí do SKI areálu na Bílé každoročně a všichni jsou tady velice spokojeni.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků


Sad-Fasad Sistem s.r.o., pracoviště, Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 15 200 Kč/měsíc

Detail

Lesný-Ostrava s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 16 800 Kč/měsíc

Detail

INVESTMENT AGENCY s.r.o. - pracoviště Místek, kontaktní osoba Dagmar Dvořáková
Frýdek-Místek
od 168 000 Kč/měsíc

Detail