Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Frýdlantský TJ Sokol pořádá spoustu akcí pro děti, zkouší si i zpátečkový slalom

V Tělocvičné jednotě Sokol Frýdlant nad Ostravicí proběhl 6.ročník hobby rc rallye. Děti zde závodily na třech okruzích, kde se jezdilo na čas a samozřejmostí byla taky penalizace za vyjetí z tratě, poté následovala jízda zručnosti.

"Zkoušely si slalom, zaparkování do garáže, zpátečkový slalom, tady jsme zjistili, že děti byly šikovnější na rychlostní zkoušce a bylo to rychlé, všichni jsme se tady bavili a užili jsme si celý den," pochvaluje si Dalibor Koval, cvičitel žáků.

Tělocvičná jednota Sokol Frýdlant nad Ostravicí pořádá spoustu aktivit nejen pro děti, ale také pro dospělé a seniory. Jarní prázdniny si ale nejvíce užily děti, například poslední den prázdnin byl na programu karneval na téma sněhové království.

"Celý týden prázdnin jsme zabili programem pro děti, tady kreativní den, pexesový turnaj proběhl, potom do jump parku pořádáme výlet, tady tyhle auta, co nám tady jezdí za zády," dodává Koval.

Na konci závodu se ti nejlepší postavili na stupně vítězů a dostali zaslouženou odměnu v podobě čokoládové medaile a diplomu. Nikdo ale neodešel s prázdnou.

"Bylo to dobré, užila jsem si to. Jezdili jsme slalom a překážková dráha tam byla. To couvání bylo těžké," hodnotí účastnice závodu Veronika Pazderková. "Já jsem to jel poprvé. Ta technická část byla trošku těžší, než ta jakože závodní, prostě na čas. Pro mě je to jako kdyby odměna za něco, že jsem se snažil," dodává  další účastník závodu Jakub Blinka

Závodů se nezúčastnily jen děti, ale také jejich doprovod. 

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků