Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kotelna - centrum sportu a relaxace je kvůli nařízení vlády uzavřena. Zahájila proto rekonstrukci prostor

Sportovní relaxační centrum Kotelna, které slouží obyvatelům Frýdlantu nezahálí. Situace, kdy je celý areál kvůli nařízení vlády uzavřen využilo k rekonstrukci a opravám.

"V letošním roce jsme v rámci sportovního relaxačního centra provedli celou řadu rekonstrukcí a oprav. Je to i dané tou situací, která vznikla, že jsme 12.3. museli zavřít celý areál, takže naši zaměstnanci se teď věnují především rekonstrukcím a úpravě prostor. Předpokládáme, že tyto rekonstrukce dokončíme do doby, než budeme znova moci otevřít celé naše zařízení," uvedl jednatel společnosti Termo Jan Nečas.

Všechny tyto rekonstrukce by nemohli proběhnout bez podpory města a bez jeho finanční pomoci. 

"U nafukovací tenisové haly jsme koupili novou krycí plachtu plus jsme zrekonstruovali osvětlení. Tady ve vnitřních prostorách jsme vybavili nově šatny novými skříňkami a zde se nacházíme ve fitness centru, kde v podstatě rozšiřujeme centrum o kardio zónu. Podobná rekonstrukce se provádí také v rámci sauny, kde rozšiřujeme odpočívárnu," dodal Nečas

Sportovně relaxační centrum Kotelna provádí veškeré rekonstrukce proto, aby mohlo svým zákazníkům po znovuotevření nabídnout ještě větší komfort.
Olympic Permanentní tour 2020/ Přeloženo z 28.4.

07.10. 19:00
Frýdek-Místek, Kino P. Bezruče, Frýdek - Místek

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 25 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

BPM silesia group s.r.o. - Třinecko
Třinec
od 20 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

B + J stavební s. r. o. - pracoviště okres Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků