Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Kotelna - centrum sportu a relaxace je kvůli nařízení vlády uzavřena. Zahájila proto rekonstrukci prostor

Sportovní relaxační centrum Kotelna, které slouží obyvatelům Frýdlantu nezahálí. Situace, kdy je celý areál kvůli nařízení vlády uzavřen využilo k rekonstrukci a opravám.

"V letošním roce jsme v rámci sportovního relaxačního centra provedli celou řadu rekonstrukcí a oprav. Je to i dané tou situací, která vznikla, že jsme 12.3. museli zavřít celý areál, takže naši zaměstnanci se teď věnují především rekonstrukcím a úpravě prostor. Předpokládáme, že tyto rekonstrukce dokončíme do doby, než budeme znova moci otevřít celé naše zařízení," uvedl jednatel společnosti Termo Jan Nečas.

Všechny tyto rekonstrukce by nemohli proběhnout bez podpory města a bez jeho finanční pomoci. 

"U nafukovací tenisové haly jsme koupili novou krycí plachtu plus jsme zrekonstruovali osvětlení. Tady ve vnitřních prostorách jsme vybavili nově šatny novými skříňkami a zde se nacházíme ve fitness centru, kde v podstatě rozšiřujeme centrum o kardio zónu. Podobná rekonstrukce se provádí také v rámci sauny, kde rozšiřujeme odpočívárnu," dodal Nečas

Sportovně relaxační centrum Kotelna provádí veškeré rekonstrukce proto, aby mohlo svým zákazníkům po znovuotevření nabídnout ještě větší komfort.

Nahlásit chybu


K tématu
Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail

Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

ARMEX FRÝDEK-MÍSTEK s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 19 700 Kč/měsíc

Detail