Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

3. ročník sportovně rekreačního závodu Kolo-běh Frýdlantskem

27 kilometrů střídavě jízdou na kole, chůzí nebo během vedle kola krásnou krajinou Frýdlantska. To vše a mnohem více je Kolo-běh Frýdlantskem

V sobotu 1. srpna se v Nové Vsi uskutečnil už 3. ročník sportovně rekreačního závodu Kolo-běh Frýdlantskem. Princip tohoto závodu spočívá ve střídavé jízdě na kole a chůze nebo běhu vedle kola. Závodní okruh kolo-běhu měřil vzdušnou čarou 27km a do závodu se zapsalo celkem 49 účastníků.

Stanislav Plucnara, organizátor Kolo-běhu: "Hlavní soutěž je nejšťastnější Kolo-běh man, nebo Manka Frýdlantska. Doprovodně soutěže jsou nejchytřejší kačer, to je ten, který najde všech 5 pokladů a vyluští tajenku. Další doprovodná soutěž je nejrychlejší zlatokop, který objede 27 kilometrovou trať v nejrychlejším čase a třetí doprovodná soutěž je nejsilnější zbojník, který zvedne nejvyšší zátěž 5x po sobě."

Kolo-běh Frýdlantskem má především sloužit k relaxaci, aby se lidé osvěžili a současně poznali krásné prostředí Frýdlantska.

Lenka Plucnarová, spoluorganizátorka Kolo-běhu: "Odezva účastníků je pozitivní, všichni jsou dobře naladění, počítají s tím, že budou trošku sportovně využití a jsou šťastní. Vychvalují si trasu."

anketa, účastníci Kolo-běhu: "Trať byla krásná, bylo to perfektní, úplně jsem se tou krajinou kochal a prostě mi to připadalo jako kdybych byl někde v Alpách nebo tak. Pokud mi to čas dovolí a budou dobré podmínky, tak určitě přijedu zas."

anketa, účastníci Kolo-běhu: "Je to pěkný závod, jezdí se po kopcích, po cestě, trochu terénu, ve stínku, pěkný závod. Byly tam dvě takové horší pasáže, větší takové prudší kopečky, ale jinak je to v pohodě."

anketa, účastníci Kolo-běhu: "Bylo to dobré."

Vítěz Nejšťastnějšího Kolo-běh mana a Manky Frýdlantska je losován, stejně jako pořadí na mnoha dalších místech až do vyčerpání všech cen, nezáleží tedy na čase a délce zdolané trasy.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyArmáda spásy v České republice, z.s. - pracoviště Armáda spásy v ČR, Prevence bezdomovectví Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 29 200 Kč/měsíc

Detail

Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - pracoviště průmyslová zóna, areál Hyundai
Nošovice
od 74 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail