Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Thajský box, gymnastika, latinsko-americké tance, nebo věda

To je jen zlomek organizací, které se prezentovali na veletrhu zájmových kroužků ve Frýdlantu nad Ostravicí.

V sále kulturního centra ve Frýdlantu nad Ostravicí proběhl už 4. ročník veletrhu zájmových kroužků. Představilo se zde celkem 24 organizací, které nabízejí volnočasové aktivity pro děti.

Alena Vavříková, organizátorka veletrhu zájmových kroužků: "Děti se můžou přijít inspirovat, jak smysluplně využít svůj volný čas, aby je to zároveň bavilo, můžou se informovat, kdy a kde kroužek probíhá a třeba se rovnou i přihlásit. Děti si můžou rovnou různé aktivity vyzkoušet."

Na veletrhu mohli rodiče společně s dětmi vidět praktické ukázky například thajského boxu, juda, gymnastiky, ale i latinsko-amerických tanců.

anketa: prezentující organizace: "My tady reprezentujeme thajský box, kickbox. Máme to vedené formou hry a děti se tam vlastně učí základní gymnastické věci, nějaké základní údery, techniky bojových sportů, takže je to fajn, myslím si, že se naučí něco, co se jim může hodit do života na sebeobranu."

anketa: prezentující organizace: "Jsme taneční klub který se jmenuje Antonio, jsme zaměřeni na latinsko-americké tance a standardní tance."

anketa: prezentující organizace: "Prezentujeme kroužek stolního tenisu. Není to jenom o ping-pongu, trénink máme pestrý, děláme tam i atletickou průpravu."

anketa: návštěvníci veletrhu: "My jsme se přišli podívat na kroužky, které nabízejí s mým synem Filípkem, který je teďka v první třídě. Zaujala nás tady Věda nás baví."

anketa: návštěvníci veletrhu: "Jo, věda, nejvíc úplně. Ano, půjdu do kroužku"

anketa: návštěvníci veletrhu: "My jsme přišli s dcerou vybrat nějaký kroužek pro volný čas. Dcera má zájem o nějakou pohybovou činnost."Jak se Lotynka napravila / ZRUŠENO!!!

25.10. 15:00
Frýdek-Místek, Kino Vlast, Frýdek - Místek

Active Colour s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 3 500 Kč/měsíc

Detail

Stavby Střechy Komíny s.r.o. - pracov. Třinec
Třinec
od 22 000 do 32 000 Kč/měsíc

Detail

okma service s.r.o.- pracoviště okres Frýdek-Místek, kontaktní osoba Mikolášová Monika
Frýdek-Místek
od 16 100 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Japonské dny v Ostravě

Více PR článků