Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vyrazte do přírody, poznejte zajímavá místa a buďte “Prostě ve formě”

“Prostě ve formě” je název celoroční soutěže, kterou pořádá slévárna ve Frýdlantu nad Ostravicí

Ve Frýdlantu nad Ostravicí probíhá už pátý ročník soutěže s názvem “Prostě ve formě.”

Tomáš Vrubl, organizátor soutěže : "Prostě ve formě je registrovaný slogan slévárny GIFF ve Frýdlantu nad Ostravicí. Je to vlastně dvousmyslné, my odléváme litinu do forem, což je vlastně jeden smysl a druhý smysl je prostě ve formě jakože sport. Jedná se o celoroční turistickou soutěž pořádanou v Beskydech, které se mohou zúčastnit nejen rodiny s dětmi, ale i sportovci."

Výhodou soutěže je, že může probíhat skoro za jakýchkoliv podmínek. Dokonce i během koronavirové krize.

Tomáš Vrubl, organizátor soutěže : "Tato soutěž může probíhat i v době korona krize, protože sportování na veřejném prostranství není zakázáno."
Petra Vrublová, organizátorka soutěže : "Prostě ve formě je turistická soutěž. Začala již v roce 2017. Každý rok je vybraných 20 míst, zajímavých, nejsou to jenom vrcholy hor, ale jsou to i různé jeskyně, prameny řek a tak dále. Úkolem účastníků soutěže je 20 tady těchto míst navštívit, na těchto místech se vyfotit a potom fotografie nahrát na webové stránky www.prosteveforme.cz."

Soutěž probíhá vždy po celý rok a zaregistrovat se do ní můžete kdykoliv chcete.

Petra Vrublová, organizátorka soutěže: "Soutěž vznikla původně jakožto myšlenka pro zaměstnance slévárny GIFF ve Frýdlantu nad Ostravicí, kdy otcem této myšlenky je pan Tomáš Farný a měla to být taková motivační soutěž pro zaměstnance, ale tím, že jsme se potom o tom zmínili mezi přáteli, mezi známými, tak každý měl chuť se taky zúčastnit, takže proto se tato soutěž stala veřejnou."

V současné době se soutěže “Prostě ve formě” účastní kolem 600 lidí, od nejmenších až po seniory.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy