Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Vánoční adventní trhy a rozsvícení vánočního stromečku ve Frýdlantu nad Ostravicí

Frýdlant nad Ostravicí se nenechal rozhodit a kvůli dětem i přes nadcházející covidová opatření uspořádal vánoční adventní trhy a rozsvítil vánoční stromeček.

26. listopadu proběhly ve Frýdlantu nad Ostravicí vánoční adventní trhy a rozsvítil se i vánoční strom. Přesto, že trhy museli vzhledem k nadcházejícím covidovým opatřením před 18 hodinou skončit, lidé si tuto vánoční atmosféru nenechali ujít.

David Pavliska (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Já jsem moc rád, že opět po víceméně dvou letech, protože minulý rok jsme vánoční adventní trhy konat nemohli, jsme se mohli potkat zde u Kulturního centra ve Frýdlantu nad Ostravicí při právě konání vánočních adventních trhů a kdo měl chuť a zájem, tak měl možnost vidět i samotné rozsvícení vánočního stromečku, které jsme pro letošní rok teda sice neříkali přesně v kolik hodin proběhne, ale stromeček svítí a myslím si, že je velmi krásný a jsem strašně rád, že se to povedlo."

Jedním z hlavních důvodů, proč trhy uspořádat i jen na pár hodin byly především děti.

David Pavliska (PRO FRÝDLANT), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: "Celá akce je o tom, že vlastně od září děti z mateřských škol, základních škol nacvičují určitý program, který právě před svými rodiči, prarodiči můžou předvést. Dále jsou tady vlastně k zakoupení výrobky právě dětí, které vyrábějí v rámci školní výuky."
Kateřina Kaiserová, ředitelka Kulturního centra: "Já bych chtěla především poděkovat všem vystupujícím, to znamená dětem z našich mateřských, základních škol a spolků, protože ty svým vystoupením nám v podstatě zpříjemnili ten nadcházející adventní čas a pak bych samozřejmě chtěla poděkovat i všem stánkařům a prodejcům, kteří i přes ta nadcházející opatření se rozhodli tady k nám do Frýdlantu přijet, byť je to teda na pár hodin a tak nějak společně si v podstatě to rozsvícení vánočního stromu užít."
Nahlásit chybu


K tématu
Tomáš Lehnert - pracoviště Staříč
Staříč
od 45 000 Kč/měsíc

Detail

DENIM TRADE s.r.o. - pracoviště
Frýdek-Místek
od 15 800 Kč/měsíc

Detail

Active Colour s.r.o.- pracoviště FM
Frýdek-Místek
od 103 Kč/hod.

Detail