Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

KTB Svarog Gym pořádal 10. ročník Bitvy o Frýdlant

Ve Frýdlantě nad Ostravicí se v ringu sešli nejlepší bojovníci thajského boxu, kickboxu a MMA. Plný sál fandil soubojům, ve kterých si protivníci nic nedarovali.

Galavečer nazvaný Bitva o Frýdlant pořádal už podesáté místní klub thajského boxu KTB Svarog Gym. Do ringu nastoupili domácí bojovníci a nechyběli ani borci z ciziny.

Miroslav Chýlek, hlavní trenér Svarog Gym, pořadatel akce: “Je to jubilejní Bitva, je to 10. ročník, přerušil nás akorát covid, ale teď už zase pokračujeme a snad to všechno jako dřív. Podařilo se nám dostat tady thajského bojovníka a sál je vyprodaný, takže lidi tady jsou, my jsme spokojení a všechno hraje.”

Turnaj si za dobu své existence získal podporu veřejnosti i města. Bojovníci soupeří o pohár starostky.

David Pavliska (Pro Frýdlant), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: “Bitva o Frýdlant je tradiční podzimní akce, která probíhá ve městě už několikátým rokem. Hlavní organizátor Mirek Chýlek ze Svarog Gym začal s malou akcičkou a v průběhu několika let se mu povedlo tu akci opravdu dostat na vyšší a vyšší úroveň. Strašně moc mu fandíme a jsme rádi, že to ve Frýdlantě máme. I když je to takový sport velmi tvrdý, občas teče krev a možná i létají zuby, tak lidi to baví.”

Diváci viděl opravdu velmi tvrdé souboje a někdy došlo i na počítání. Zdravotník měl práci v téměř každém zápase.

10. ročník Bitvy o Frýdlant je minulostí a bojovníci se mohou těšit na další ročník.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy