Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Bojovníci svedli tradiční Bitvu o Frýdlant, diváci viděli tvrdé souboje

Bojovná atmosféra panovala ve velkém sále Kulturního centra ve Frýdlantě nad Ostravicí, který se po roce opět změnil ve sportovní arénu. Diváci viděli opravdu velmi tvrdé souboje a někdy došlo i na počítání. Zdravotník měl práci v téměř každém zápase.

Miroslav Chýlek, hlavní trenér Svarog gym, pořadatel akce: ”Je to galavečer bojových sportů. Tradičně tady v Kulturním centru vidíme thajský box, MMA, mezinárodní zápasy, lidé jsou spokojení, je jich tady hodně a ta tradice už tady je. Za domácí klub nastupuje 6 zápasníků, zatím máme téměř samé výhry a takže já jsem jako trenér spokojený.”

Turnaj si za dobu své existence získal podporu veřejnosti i města. nejlepší bojovníci soupeří o pohár starostky.

Miroslav Chýlek, hlavní trenér Svarog gym, pořadatel akce: ”Letošním zápasem večera je Ondřej Giňovský a Víťa Rajnoch, kteří jsou skvělí zápasníci, trošku odlišných stylů a utkají se v takových kompromisních pravidlech.”
David Pavliska (Pro Frýdlant), místostarosta Frýdlantu nad Ostravicí: ”Bitva o Frýdlant je tradiční akce, kterou pořádá Svarog gym a Mirek Chýlek. Jsme moc rádi, že akce probíhá probíhá každoročně právě těchto prostorách Kulturního centra, protože si myslím, že návštěvnost těchto zápasů je čím dál tím větší a ten prostor je tady právě proto vyhovující a lidi si celý večer užijou. Jedná se o 11. ročník této akce, která začínala v malých podmínkách a postupem času narůstala, bobtnala až do těchto rozměrů a jsme rádi, že Mirek Chýlek a Svarog gym ji pořádají.”
Nahlásit chybu


K tématu
Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 23 000 Kč/měsíc

Detail

SANITKA.ORG s.r.o. - Jablunkov
Jablunkov
od 21 000 Kč/měsíc

Detail

Bartoň a Partner s.r.o. - pracoviště Nošovice, KONTAKTNÍ OSOBA PhDr. Martin Dudák, tel. 735 171 157, martin.dudak@bartonapartner.cz
Nošovice
od 6 000 Kč/měsíc

Detail