V Palkovicích mají novou tělocvičnu. Pásku stříhaly i fotbalové legendy Dobiáš a Panenka

Obec Palkovice otevřela zázemí pro místní rekreační i profesionální sportovce v podobě multifunkčního sportovního stánku s několika tělocvičnami. Slavnostní den byl bohatší i o fotbalové zápasy, jednoho z nich se zúčastnil i legendární fotbalista Antonín Panenka.

Palkovice se mohou pochlubit moderním sportovním zázemím. Slavnostního otevření byli přítomni i legendární českoslovenští fotbalisté, slavný Antonín Panenka a Karol Dobiáš. Na tento den totiž obec naplánovala i velký fotbalový svátek.

"Otevíráme poslední část dostavby naší tělocvičny, během té doby kdy se plánovala dostavba tělocvičny se měnily kromě různých norem i požadavky sportovců, uvažovali jsme, jestli to bude využité," řekl starosta Palkovic Radim Bača.

Využité toto sportovní zázemí je a bude hodně, lidé sem chodí cvičit jógu, pilates, stolní tenis, hraje se tady volejbal, navštěvují ho děti ze školy i fotbalisté. Ti jsou rádi za nové šatny.

" Jsme rádi za to zázemí a moc děkujeme obci, že se to podařilo dát dohromady," řekl Martin Poledník, vedoucí týmu starých gard TJ Sokol Palkovice.

"Přibyly nové venkovní toalety, jsou kdykoliv přístupné. Máme novou kuchyňku, bude tady prádelna, sušárna, aby si fotbalisté mohli prát věci. Nahoře přibyla nová tělocvična, která bude využívána hlavně na badminton, ve třetím patře je další tělocvična," řekla správkyně budovy
Zuzana Kořenská.

"Je to tu hezké a těším se, až tu budu sportovat." " Děti využívají hodně sportovních aktivit, jsme rádi, že budou mít nové prostory k dispozici," řekli přítomní obyvatelé Palkovic.

A na fotbalisty staré gardy TJ Palkovice čekalo po slavnostním přestřižení pásky i přátelské utkání s vrstevníky  Bohemians Praha, mezi kterými nechyběly zmiňované legendy Dobiáš a Panenka.

"Máme z toho trochu obavy, že nás budou honit a my budeme běhat bez míče, snad jim to trochu ztížíme," dodal Poledník.

Přátelské utkání nakonec vyhrála Bohemians Praha 5:4.
Mikuláš Klaudyán: První mapa Čech 1518 / výstava

27.06. 10:00 - 22.09. 16:00
Frýdek-Místek, Frýdecký zámek, Frýdek-Místek

Společně na Lysou / akce pro rodiny

Zítra 8:00 - 21.09. 4:27
Frýdek-Místek, Ostravice - zastávka

Princezna s dlouhým nosem / pohádka

Zítra 15:00 - 21.09. 4:27
Frýdek-Místek, Altán ve Smetanových sadech, Frýdek - Místek

Dětský domov bl. Marie Antoníny Kratochvílové, Řepiště
Frýdek-Místek
od 17 000 Kč

Detail

Pekařství Řeznictví Kohut s.r.o.
Frýdek-Místek
od 16 000 Kč

Detail

3B INVEST a.s.
Frýdek-Místek
od 20 000 Kč do 23 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků