Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Palkovičtí fotbalisté oslavili postup z okresu do kraje spanilou jízdou obcí na vlečce za traktorem

  • Palkovice,

Téměř jako předloha ke slavnému seriálu Okresní přebor vypadala letošní sezona u fotbalistů v Palkovicích. Někteří soupeři dokonce odmítli přijet a raději prohráli kontumačně. Palkovickým se po dlouhých letech podařilo vyhrát pohár a postoupit z okresu do krajské soutěže.

Poslední zápas letošní sezony měli palkovičtí fotbalisté sehrát v sobotu doma s týmem Milíkova. Soupeř však nepřijel.

Josef Bílek, předseda TJ Sokol Palkovice: “Je to taková špatná tečka na závěr, ale co se dá dělat. Dneska tak fotbal funguje a stalo se nám to už před měsícem, že soupeř taky nepřijel. Takže dneska to je skoro běžně.”

Diváci se přesto fotbalového zápasu dočkali, když ho sehráli mladí proti staré gardě.

Jan Vrtný, kapitán A týmu TJ Sokol Palkovice: “Jelikož se kluci z Milíkova nedostavili, tak jsme aspoň pro diváky sehráli zápas mezi sebou a potěšili je nějak. Je to už druhý tým, po Hrádku, který k nám nepřijel. Jestli se nesešli, nebo jestli opravdu měli strach po našich výsledcích, které tady doma předvádíme, to nikdo neví. O postup se snažíme hodně dlouho, v krajské soutěži Palkovice snad nikdy nebyly. Takže jsme rádi, že se to podařilo.”

Postup z okresu do krajské soutěže palkovičtí oslavili spanilou jízdou na vyzdobené vlečce tažené traktorem a už spřádají plány na novou sezonu.

Libor Bilas, trenér A týmu TJ Sokol Palkovice: “S něčím takovým jsem se sám ještě nikdy nesetkal, i když jsem hrál ligu v Praze či Ostravě a 30 let jsem hrál v Rakousku. Dalo se nám to všechno dohromady, dobrý kolektiv, půlku sezony tady byl jiný trenér, takže ten má na tom taky zásluhu. Postup si všichni v Palkovicích zasloužili. Doufám,. že se bude dařit i ve vyšší soutěži.

Svým novým soupeřům palkovičtí fotbalisté vzkazují, aby se nebáli přijíždět, že se na ně těší nejen hráči, ale především fanoušci.

Jan Vrtný, kapitán A týmu TJ Sokol Palkovice: “Kluci, nemějte strach, je to jenom fotbal…”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávyPodané ruce - osobní asistence - pracoviště Frýdek-Místek
Frýdek-Místek
od 20 600 Kč/měsíc

Detail

Základní škola a mateřská škola Naděje, Frýdek-Místek, Škarabelova 562 - pracoviště FM
Frýdek-Místek
od 23 510 Kč/měsíc

Detail

Pila Haratyk s.r.o. - pracov. Nebory
Třinec
od 25 000 Kč/měsíc

Detail