Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Palkovicích při slavnostním setkání blahopřáli jubilantům

  • Palkovice,

Po nucené pauze se v Palkovicích konalo tradiční posezení s jubilanty, kteří oslavili 70. a 75. narozeniny. K příjemné pohodě seniorům zahrál soubor Valášek.

Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík), starosta Palkovic: “To je jedna z milých akcí, které vytváříme každý rok pro Senior klub Palkovice a pro jubilanty. Akorát, že teď poslední dva roky jsme toto setkání sedmdesátníků a pětasedmdesátníků neměli, tudíž jsme si dovolili s dvouletým zpožděním tyto jubilanty pozvat a chvilku si posedět a povykládat. Přijde tady folklorní soubor, který něco předvede, takže je to takové příjemné podzimní setkání.”


Anna Sasynová, jubilantka: “Je to pěkné, že mysli i na staré a opravdu se těm seniorům obec věnuje. To jako bývalá předsedkyně seniorů musím říct. Drží při nás.”
Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík), starosta Palkovic: “A tak, jak se snažíme trošku žít se seniory, tak samozřejmě žijeme i novorozenci a novými občánky Palkovic a v neděli máme vítání občánků. Od rána se na radnici střídají skupinky rodičů s dětmi a jsme za to velmi rádi, protože nás utěšeně přibývá. Tím pádem máme samozřejmě školku a školu, což je sen každého starosty, aby se mu ta vesnice v rozumné míře rozvíjela.”
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy