Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Řidič naboural do stromu a od nehody utekl

  • Havířov,

Policie pátrá po řidiči, který s terénním vozem naboural do stromu a od nehody utekl. Lidé ale viděli automobil na stejné silnici jen o několik hodin dříve, kde zajel do příkopu.

Poměrně dost práce měli v úterý odpoledne hasiči, kteří se snažili vyprostit v Horní Suché na Karvinsku luxusní terénní vůz. Řidič na rovné a přehledné silnici z nějakých důvodů nezvládl řízení a narazil do stromu. Překvapením pro všechny bylo, že na místě nebylo po řidiči ani vidu, ani slechu. Je však možné, že ho lidé zachytili na této fotografii.

”Policisté po příjezdu na místo zjistili, že vozidlo je otevřené a řidič se na místě nenachází. V současné době prověřujeme všechny indície a informace a po řidiči pátráme,” uvedla mluvčí PČR Karviná Zlatuše Viačková.

Policie už se zabývá také informacemi, které napsali lidé na facebook naší televize.

Poprvé řidič havaroval s vozidlem ve čtyři hodiny ráno. Skončil tady v příkopě. Všimlo si toho několik svědků.

“Přísahám, že to stejné auto bylo na stejném místě akorát naproti ve škarpě včera ve 4 ráno, když jsem jel do Karviné do práce a taky u toho nikdo nebyl,” napsal jeden z diváků.

Na místě jdou jasně vidět stopy po nehodě. Auto muselo srazit i dopravní značku. Řidič byl viděn i s posádkou také na nedaleké čerpací stanici před půl pátou. Zda za divokou jízdou stojí alkohol, nebo návykové látky, se policii bude jen těžce prokazovat. Štěstí je, že řidič nezpůsobil nehodu, při které by byli zraněni nevinní lidé.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy