Reklama

Na havířovském koupališti hlídkují strážníci

  • 10. července 2018,
  • 11:11,
  • Havířov,
  • Bára Kelnerová

Několikrát denně chodí hlídka městské policie na havířovské letní koupaliště, a to kvůli případným krádežím. Návštěvníci si totiž mnohdy nechávají na dece veškeré doklady i peníze.

Reklama

Takto minimálně třikrát za den chodí hlídky městské policie na letní koupaliště v Havířově. Město k tomuto kroku přistoupilo už v loňském roce, aby se snížil počet krádeží.

"Naše pěší hlídky městské policie nejen nakouknou do areálu, ale opravdu budou obcházet areál dopoledne i odpoledne a večer, když se končí, protože těch lidí je tam opravdu hodně. Samozřejmě byly v loňském roce zaznamenány krádeže. Tomu chceme předcházet,” uvedla primátorka města Jana Feberová (ČSSD).

Návštěvníci hlídky vítají.

“Já si myslím, že je to v pořádku, protože každým rokem se stávalo, že vykrádaly šatny a potom i na louce se ztrácely lidem věci a teď je tady často vídáme. Chodí ráno i odpoledne, tak jsme v klidu,” uvedla jedna z návštěvnic. 

V letošním roce na koupališti prozatím opravdu ke krádežím nedochází. Plné ruce ale mají plavčíci a zdravotník, a to kvůli úrazům.
Antonín Goryl
Karviná
od 15 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Těšínská stavební s.r.o.
Karviná
od 18 000 Kč do 22 000 Kč

Detail

Mediaservis, s.r.o.
Karviná
od 6 700 Kč do 13 350 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Dny NATO spolu s Radegastem

Více PR článků
Zavřít reklamu