Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Na havířovském koupališti hlídkují strážníci

  • Havířov,

Několikrát denně chodí hlídka městské policie na havířovské letní koupaliště, a to kvůli případným krádežím. Návštěvníci si totiž mnohdy nechávají na dece veškeré doklady i peníze.

Takto minimálně třikrát za den chodí hlídky městské policie na letní koupaliště v Havířově. Město k tomuto kroku přistoupilo už v loňském roce, aby se snížil počet krádeží.

"Naše pěší hlídky městské policie nejen nakouknou do areálu, ale opravdu budou obcházet areál dopoledne i odpoledne a večer, když se končí, protože těch lidí je tam opravdu hodně. Samozřejmě byly v loňském roce zaznamenány krádeže. Tomu chceme předcházet,” uvedla primátorka města Jana Feberová (ČSSD).

Návštěvníci hlídky vítají.

“Já si myslím, že je to v pořádku, protože každým rokem se stávalo, že vykrádaly šatny a potom i na louce se ztrácely lidem věci a teď je tady často vídáme. Chodí ráno i odpoledne, tak jsme v klidu,” uvedla jedna z návštěvnic. 

V letošním roce na koupališti prozatím opravdu ke krádežím nedochází. Plné ruce ale mají plavčíci a zdravotník, a to kvůli úrazům.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy