Na havířovském koupališti hlídkují strážníci

  • 11:11,
  • Havířov ,

Několikrát denně chodí hlídka městské policie na havířovské letní koupaliště, a to kvůli případným krádežím. Návštěvníci si totiž mnohdy nechávají na dece veškeré doklady i peníze.

Takto minimálně třikrát za den chodí hlídky městské policie na letní koupaliště v Havířově. Město k tomuto kroku přistoupilo už v loňském roce, aby se snížil počet krádeží.

"Naše pěší hlídky městské policie nejen nakouknou do areálu, ale opravdu budou obcházet areál dopoledne i odpoledne a večer, když se končí, protože těch lidí je tam opravdu hodně. Samozřejmě byly v loňském roce zaznamenány krádeže. Tomu chceme předcházet,” uvedla primátorka města Jana Feberová (ČSSD).

Návštěvníci hlídky vítají.

“Já si myslím, že je to v pořádku, protože každým rokem se stávalo, že vykrádaly šatny a potom i na louce se ztrácely lidem věci a teď je tady často vídáme. Chodí ráno i odpoledne, tak jsme v klidu,” uvedla jedna z návštěvnic. 

V letošním roce na koupališti prozatím opravdu ke krádežím nedochází. Plné ruce ale mají plavčíci a zdravotník, a to kvůli úrazům.
Tragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald


Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků