Na havířovském koupališti hlídkují strážníci

  • 10. července 2018,
  • 11:11,
  • Havířov,
  • Bára Kelnerová

Několikrát denně chodí hlídka městské policie na havířovské letní koupaliště, a to kvůli případným krádežím. Návštěvníci si totiž mnohdy nechávají na dece veškeré doklady i peníze.

Reklama

Takto minimálně třikrát za den chodí hlídky městské policie na letní koupaliště v Havířově. Město k tomuto kroku přistoupilo už v loňském roce, aby se snížil počet krádeží.

"Naše pěší hlídky městské policie nejen nakouknou do areálu, ale opravdu budou obcházet areál dopoledne i odpoledne a večer, když se končí, protože těch lidí je tam opravdu hodně. Samozřejmě byly v loňském roce zaznamenány krádeže. Tomu chceme předcházet,” uvedla primátorka města Jana Feberová (ČSSD).

Návštěvníci hlídky vítají.

“Já si myslím, že je to v pořádku, protože každým rokem se stávalo, že vykrádaly šatny a potom i na louce se ztrácely lidem věci a teď je tady často vídáme. Chodí ráno i odpoledne, tak jsme v klidu,” uvedla jedna z návštěvnic. 

V letošním roce na koupališti prozatím opravdu ke krádežím nedochází. Plné ruce ale mají plavčíci a zdravotník, a to kvůli úrazům.
GRAND - PRACOVNÍ ODĚVY s.r.o.
Karviná
od 16 000 Kč do 18 000 Kč

Detail

Radim Dobrovolný
Karviná
od 89 Kč

Detail

OKD, HBZS, a.s.
Karviná
od 30 000 Kč do 33 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu