Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovskou desítku opět podpoří Pavel Maslák

  • Havířov,

Atlet Pavel Maslák je patronem běhu Havířovská desítka. Závod podpoří i v letošním roce a jak na autogramiádě slíbil, udělá vše proto, aby se mohl běhu sám zúčastnit.

Více než 700 lidí se zapojilo v loňském roce do běhu Havířovská desítka, který je vždy věnovaný handicapovaným sportovcům, bočistům. V přípravě je nyní čtvrtý ročník a organizátoři mají velké ambice.

"Další novinkou je, že jsme uspěli u Českého atletického svazu a závod je poprvé i mistrovstvím Moravy a Slezska v silničním běhu na deset kilometrů. Mohu prozradit, že už máme přihlášených přes 600 závodníků. Náš cíl je, že chceme atakovat tisícovku,” řekl hlavní organizátor Martin Kučera.

S během je od počátku spjat i náš vynikající atlet Pavel Maslák, který se stal patronem závodu. Do Havířova přijel vyzvat běžce, ať udělají něco pro sebe, ale i pro postižené.

"Já jsem běžel první ročník a tam bylo tak 40 lidí. Tento rok může padnout tisícovka, což je neskutečný skok za čtyři roky. Jde vidět, jak je to super. Jestli přijedu nevím, protože budu na soustředění a nevím, zda mě trenér pustí. Ale udělám proto cokoliv, abych přijel,” řekl Pavel Maslák.

"Ještě jsem neběžel, poběžím poprvé. Musím začít trénovat, abych to dokázal,” řekl mladík, který se chce zúčastnit běhu.

"V loňském roce už jsem běžel a letos také poběžím. Já jsem se dneska přišel podívat na Pavla Masláka," řekl malý běžec.

Samotný závod centrem města se poběží 14. října a snad se ho zúčastní i jeho patron Pavel Maslák.
Šakalí léta / muzikál

17.04. 19:00
Orlová, Dům kultury města Orlová

Šakalí léta / muzikál

24.04. 19:00
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

Šakalí léta / muzikál

25.04. 17:30
Český Těšín, Těšínské divadlo, Český Těšín

SEJONG Czech s.r.o. - Karviná
Karviná
od 30 000 do 50 000 Kč/měsíc

Detail

ELANDOMY s.r.o. - Havířov
Havířov
od 16 500 Kč/měsíc

Detail

HAMOR - STAV s.r.o.
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků