Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Z havířovského hotelu Zámek je penzion, radnice chce ušetřit

  • Havířov,

Havířovský hotel Zámek se stal penzionem. Ke změnám dochází zejména z důvodu ušetření provozních nákladů.

Radnice se mnoho let snaží zvýšit návštěvnost na havířovském Zámku. Hotel v současné době patří pod Správu sportovních a rekreačních zařízení. Lidé restauraci navštěvují především přes poledne a proto nyní dochází ke změnám.

“Z dlouhodobého hlediska jsme vypozorovali, že po 15. hodině většinou už nebývá velký zájem o hlavní jídla, takže reagujeme na poptávku občanů. Od 1. září máme novou otevírací dobu pondělí až sobota od 7 do 19 hodin s tím, že hlavní jídla podáváme v intervalu od 11. do 15. hodiny. Do té 19. hodiny pak běží restaurace, ale už bez podávání hlavních jídel,” řekl radní Daniel Vachtarčík (HpH).

SSRZ si od tohoto kroku slibuje i úspory. “Díky těmto opatřením jsme mohli snížit počet zaměstnanců, takže aktuálně na zámku pracují dva kuchaři, dva číšníci a dvě recepční, které zároveň obhospodařují úklid,” dodal radní.

Návštěvníci se budou moci i nadále na zámku ubytovat s tím, že už se nejedná o hotel ale penzion. Změny se netýkají provozu obřadní síně nebo možnosti si pronajmout salonky pro nejrůznější hostiny, oslavy či firemní akce, a to v kterýkoliv den včetně neděle.
UXA VKP s.r.o.
Havířov
od 15 200 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

GaGro stavby s.r.o. - pracoviště
Havířov
od 21 000 do 30 000 Kč/měsíc

Detail

STYLE Company s.r.o. - Havířov
Havířov
od 91 Kč/hod.

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků