Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Široká veřejnost může navštěvovat další sportovní areál. Tentokrát pod letním kinem

  • Havířov,

Veřejnost a především pak děti si mohou užívat na dalším novém sportovišti. To se nachází pod letním kinem. Radnice do Areálu volného času a celkové revitalizace investovala z rozpočtu necelých sedm milionů korun.

Stáhnout video

“Vypadá to tady podstatně lépe, než to vypadalo. Myslím si, že revitalizace tohoto prostoru se opět povedla. Kdo to tady znal, tak ví, že tady byl kruhový asfaltový plac. Vzniklo zase něco zajímavého. Je to tady pro všechny věkové kategorie lidí. Od těch nejmenších až po ty starší. Je tady kvalitní workout, kvalitní dětské hřiště pro školní  i předškolní děti," řekl primátor města Josef Bělica (ANO).

Lidé areál začali navštěvovat už před samotným zahájením. 

“Líbí se mi, že tady je ta plocha pro děti, mohou tady běhat bosé. Nejhorší ale je, že tady dali trávu. Když zaprší, tak je tady spoustu bláta. A ještě tady chybí oplocení, protože lidé tady jezdí po cestě na tréninky a stačí sekunda a dítě je pod autem. Jinak je to na jedničku,” řekla jedna maminka.

“Chodíme tady často. Kdysi jsme chodili na hřiště u Labužníku, ale tam je plno a dá se tam jít jen ráno. Určitě by to chtělo otevřít tady tu hospodu a chybí tady oplocení,” dodala jiná paní.

Město plánuje v budoucnu i další revitalizaci v okolí letního kina.
BASIC ČR, z.s. - Karviná
Karviná
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - LIDL U Nádraží Havířov
Havířov
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Radomír Gruštík - pivnice Duha
Karviná
od 17 800 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků