Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Televize Polar odvysílá 40minutové diskuzní fórum na téma plánované výstavby obchvatu Havířova

  • Havířov,

V loutkovém sále v Kulturním domě P. Bezruče se natáčelo velké diskusní fórum na téma výstavby obchvatu Havířov - Třanovice. K tématu se vyjádřili zástupci radnice a také Ředitelství silnic a dálnic. Celý záznam televize Polar odvysílá už tento víkend.

Obchvat Havířova, který by pomohl snížit dopravu centrem města, je velkým tématem, o kterém se mluví už mnoho let. Ředitelství silnic a dálnic, jakožto investor, nyní představil Technicko-ekonomickou studii Havířov - Třanovice. Kolem přípravy stavby je mnoho otazníků. Na otázky, které by přinesly světlo do celé problematiky, odpovídali v rámci diskuzního fóra v loutkovém sále Kulturního domu Petra Bezruče zástupci vedení radnice i Ředitelství silnic a dálnic.

Josef Bělica (ANO), primátor Havířova: "Obyvatelé Havířova mají právo na kvalitní a včasné informace o tak významné dopravní stavbě, která by mohla Havířovu velmi významně pomoci. Já velmi vítám iniciativu televize Polar nad takovým diskuzním fórem, kdy jsme schopni dodat kvalitní a řekněme nezabarvené informace občanům a doufám, že tento projekt bude dále pokračovat, protože je to velmi dobrá forma, jak informovat. My pravidelně komunikujeme na setkáních o jednotlivých detailech s občanskými komisemi o obchvatu, snažíme se na veřejnost dostat kvalitní informace a tato forma je jednou z nich a je velmi dobrá.”

Premiéru 40minutového diskusního fóra na téma obchvatu Havířova naše televize odvysílá v sobotu 20. června po 18. hodině. Reprízy jsou pak naplánovány na neděli a pondělí. Diskuzní forum mohou diváci zhlédnout i na webových stránkách televize Polar.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy