Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

PÁTRÁNÍ UKONČENO: Lucie M. z Havířova byla bohužel nalezena mrtvá, stala se obětí násilného trestného činu

  • Havířov,

Policie ve středu obvinila z vraždy paní Lucie z Havířova 38letého muže. Žena se pohřešovala od 3. července, kdy odešla ráno z domu a už se nevrátila. Sousedé z domu, kde žena bydlela, jsou v šoku. Manžel prý stále věřil, že ji policie najde živou.

Smutný konec má třítýdenní pátrání po 42leté paní Lucii z Havířova. Policisté našli její tělo a potvrdili násilnou smrt.

Po ženě, která odešla 3. července ráno z domu, pátraly desítky policistů, a to i pomocí služebních psů a dronu zejména v okolí řeky Lučiny, kde pátrači naposledy zachytili telefonní signál z jejího mobilu. Podle našich informací bylo ale tělo nalezeno v okrajové části Karviné-Dolů, kam policisty dovedl samotný pachatel.

Eva Michalíková, mluvčí PČR Moravskoslezského kraje: "Policisté včerejšího dne našli tělo pohřešované ženy, která se stala obětí násilného zločinu. Včerejšího dne bylo sděleno obvinění 38letému muži ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy.”

Soused manželů tvrdí, že všichni věřili, že se paní Lucie najde v pořádku. S manželem prý měli hezký vztah.

soused: "Čekali jsme, že se najde. I jedna policistka, co tady byla, říkala nebojte se, my ji najdeme. To je něco strašného, že se může tohle stát tady. My jsme říkali i s panem Motlochem, všechno je tu přehledné, jak se tady může ztratit člověk. Žili dobře, spolu stále chodili na hory, na nákupy, všude byli spolu. Taková příčina, že by utekla z domu, to je nesmysl."

Policie prozatím nesdělila bližší informace k pachateli ani k motivu vraždy.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy