Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Policisté hledají řidičku, která v Havířově utekla od dopravní nehody

  • Havířov,

Dopravu na frekventované Těšínské ulici skrz Bludovický kopec v Havířově v úterý dopoledne značně komplikovaly dvě dopravní nehody. Od jedné řidička, která ji měla zavinit, utekla.

Při první, která se stala po 9. hodině, došlo k poškození 4 osobních automobilů. Na vině byla nepozornost jednoho z řidičů, který jel ve Škodě Superb. Při karambolu byla poškozena vozidla Audi, Honda a Škoda Octavia. 

Protože byli hlášeni zranění účastníci, vyjeli k zásahu zdravotníci záchranné služby, hasiči a policisté.

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: "Řidič (r.1969) Škody Superb jel ve směru od Havířova na Český Těšín. Vlivem oslnění sluncem přehlédl před sebou zastavující vozidla a nárazem zezadu způsobil řetězovou nehodu tří dalších vozů. Jedna pasažérka byla pro bolesti zad převezena do nemocnice."

Ještě v průběhu řešení této nehody se před 11. hodinou jen o několik desítek metrů výše stala další nehoda. Ta měla zajímavý průběh. Řidička, která měla kolizi zavinit, totiž z havarovaného automobilu utekla.

“Ona jela mazdou a nabourala dvě auta - Kiu a Renault.  Pak vyjela z cesty, z auta vyskočila a utekla. Policisté ji teď hledají,” popsal jeden ze svědků.

Zlatuše Viačková, mluvčí Policie ČR: "Tato nehoda se stala v 10.40 hodin. Dosud nezjištěný řidič Mazdy 6 jel ve směru od Českého Těšína na Havířov. Přejel do protisměru, kde narazil do Renault Master a následně do Kia Ceed. Po nehodě pokračovat dalších zhruba 50 metrů, když auto odstavil mimo vozovku, uzamkl a utekl. Řidička jednoho z nabouraných vozů se zranila na noze při vystupování po nehodě. K jinému zranění nedošlo." 
Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy