Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

83letou seniorku z Havířova okradli během nákupu. Policie pátrá po neznámé trojici

  • Havířov,

Havířovští kriminalisté pátrají po trojici lidí, kteří mohou mít na svědomí okradení 83leté seniorky. Nebohá žena přišla na začátku srpna během nákupu o kabelku se všemi věcmi, doklady, peněženkou i telefonem. Škoda byla odhadnuta na více než 20 tisíc korun.

Čilá 83letá seniorka si vyjela na začátku srpna na nákup do jednoho z havířovských supermarketů. Stačila ale chvilka nepozornosti a přišla o všechny osobní věci.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Při výběru ovoce a zeleniny někdo využil její chvilkové nepozornosti a z nákupního vozíku zmizela její kabelka. Starší žena přišla o několik tisíc korun na hotovosti, doklady, mobilní telefon, platební karty a další osobní věci."

Škoda byla zatím vyčíslena na více než 20 tisíc korun. Později se z její platební karty navíc někdo pokusil vybrat peníze, naštěstí se to ale nepodařilo. V souvislosti s případem pátrají policisté po trojici možných pachatelů, má jít o dva muže a jednu ženu.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Žena je štíhlé postavy, bílé pleti, měla dlouhé vlasy svázané do culíku a přes obličej roušku. Na sobě měla bílou sukni s červeným potiskem v oblasti stehen a bundu do pasu béžové barvy. První muž měl na sobě svetr, u krku jde vidět límeček zřejmě polokošile, na hlavě sportovní čepici, dioptrické brýle, roušku přes obličej – bílé barvy s motivem srdíčka. A druhý muž měl na sobě triko s krátkým rukávem (vzor proužky) a krátké tmavé vlasy."

Policie dala k dispozici také fotografie z kamerových záznamů. Na nich je vidět právě jeden z mužů, který se pokusil z platební karty vybrat peníze a komunikuje přitom s druhým mužem, který celý výběr opodál také sleduje. K dispozicii je i fotografie ženy, která může být s případem spojena.

Zlatuše Viačková, mluvčí PČR Karviná: "Jakékoli informace, které by vedly ke ztotožnění osob z fotografií příjme bezplatná linka 158. Lidé své poznatky mohou volat i na Obvodní oddělení Havířov 3, telefon 974 734 751."

Dobře si proto trojici prohlédněte, pokud jste je viděli, dejte vědět policii.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy