Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově působí další registrovaná služba domácí péče

  • Havířov,

Domácí péče Duha je další registrovanou službou ve městě, která chce pomoci zejména seniorům v jejich přirozeném prostředí. Společnost nabízí také poradenské služby i zajištění pomůcek.

Důstojné a plnohodnotné stáří si zaslouží každý senior. Mnozí se už ale o sebe nedokážou postarat a potřebují pomoc druhých. Paní Nikol Dybalová a Petra Doležalová mnoho let pracovaly v domovech seniorů. Větší smysl ale vidí právě v domácí péči.

Nikol Dybalová, jednatelka Domácí péče Duha:  "Jsme registrovanou sociální službou, fungujeme prozatím měsíc, takže je to takový rozjezd počáteční, ale klienty už máme. Myslím, že i spokojené, máme s nimi krásné vztahy i za tu chvíli, za kterou k nim chodíme. A věříme, že se ta péče a klienti, taková ta naše rodina bude rozrůstat. Poskytujeme stejné služby jako domovy seniorů. S péči o vlastní osobu, s péči o hygienu, pomoc s péči o domácnost, stravování, sociální služby jako poradenství.”

 Jaké plány máte do budoucna?

Petra Doležalová, jednatelka domácí péče: “Určitě by naše společnost chtěla do budoucna rozšířit naše služby o zdravotní péči, protože víme a máme informace z řad lékařů, že tato služba v domácím prostředí je vyžadovaná.”

Domácí péče Duha je nápomocná rodinám i v zajišťování inko pomůcek, chodítek, či speciálních postelí.
BASIC ČR, z.s. - Havířov
Havířov
od 20 000 do 40 000 Kč/měsíc

Detail

ORKA systems, s.r.o. - pracoviště Ka
Karviná
od 30 000 do 35 000 Kč/měsíc

Detail

BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - LIDL U Nádraží Havířov
Havířov
od 18 000 do 25 000 Kč/měsíc

Detail

Dnešní premiéry

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků