Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Opravy komunikací po zimě jsou v Havířově v plném proudu

  • Havířov,

Silnice jsou po zimě plné výtluků. V ulicích už jsou nasazení pracovníci technických služeb, kteří mají za úkol je dát do pořádku. Nejdříve projdou opravou páteřní komunikace a následně ty vedlejší.

Letošní poměrně tuhá zima se podepsala i na stavu komunikací. Nyní už to vypadá, že by neměl přijít žádný velký výkyv v počasí a práce na opravách jsou v plném proudu.

Iveta Grzonková, vedoucí odboru komunálních služeb: "V současné době už máme nachystány přípravné práce pro opravu výtluků na komunikacích. Aktuálně v minulém týdnu proběhlo označení na komunikacích výtluků, odfrézování části výtluků a od 9.3. nám začínají jet obalovny, takže pomalu začínáme opravovat. Začínáme části starého Šumbarku, budeme pokračovat na druhou etapu a dále půjdeme po páteřních komunikacích jako Národní třída a podobně, kde evidujeme nejvíce stížností na stav komunikací. A dále budeme opravovat i vedlejší komunikace. Máme připraveno zhruba 300 metrů čtverečních na opravy a přípravné práce proběhly už zhruba na polovině.”

O opravy se i v letošním roce postarají pracovníci technických služeb.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy