Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Havířově se bude opět konat soutěž Miss Reneta

  • Havířov,

Už dvakrát musela Střední škola Prostřední Suchá, jakožto organizátor, přeložit termín konání soutěže Miss Reneta. Nyní věří, že napotřetí už to vyjde. Volba by se měla uskutečnit v září. Účast potvrdily všechny dívky, které byly v minulém roce vybrány do finále.

Soutěž Miss Reneta, která již neodmyslitelně patří k Havířovu, se měla konat na jaře roku 2020. Vše bylo přichystáno do posledního puntíku. Epidemie soutěž ale zastavila. Nyní se dívky dozvěděly dobrou zprávu. 28. ročník bude.

Petr Szymeczek, ředitel pořádající školy Havířov - Prostřední Suchá: “Slečny jsou vybrané, jsou stále připraveny. My jsme přeložili ze známých důvodů 28. ročník o rok, to znamená na duben 2021, nicméně situace je pořád stejná, i když teď se to začíná lepšit, takže doufáme, že definitivní termín bude 24. září 2021. Proběhlo celé martyrium se získáním peněz od sponzorů, od MSK, města Havířov, záštita hejtmana, nebo žilinského samosprávného kraje, pana primátora, to všechno máme za sebou. Máme také za sebou oslovení děvčat, všechna se chtějí zúčastnit, technika je připravená a doufáme, že ten 28. ročník proběhne s přestávkou, která byla v tom termínu 24. září 2021.”

Podařilo se vám zajistit, aby ten program byl stejný, téma bylo stejné, co se týče hostů, umělců?

Petr Szymeczek, ředitel pořádající školy Havířov - Prostřední Suchá: “Co se týče programu, tak všechna ta technická stránka, to znamená předtočená videa, zajištěná choreografie atd, to vše už bylo vymyšleno a téměř realizováno v tom roce 2020. Takže tady jsme v předstihu. Co se týče umělců, kteří vystoupí na Miss Reneta, tak původní byli osloveni a čekáme na reakce, popřípadě umělci budou noví, uvidíme.”

Prodleva byla ale dlouhá a tak dívky budou muset opět vše nacvičit.

Petr Szymeczek, ředitel pořádající školy Havířov - Prostřední Suchá: “První soustředění, které bude, tak proběhne na začátku září, budou tady od pátku do neděle a potom týden před samotným finále. Budou ve škole, budou nacvičovat, opakovat si všechny věci atd. Je už to s nimi domluveno. Doufejme, že vše proběhne fajn.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy