Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dvoudenní Havířovské slavnosti si nenechaly ujít tisíce lidí

  • Havířov,

Havířov navázal na tradici před pandemiÍ a uspořádal opět dvoudenní slavnosti. Zájem ze strany lidí byl obrovský. Hned na první kapelu přišly tisíce lidí a před vstupem do areálu se tvořily velké fronty. Což fanouškům vadilo.

Tisíce lidí proudily v pátek i v sobotu na dlouho očekávané Havířovské slavnosti. A není divu. Kultura už všem chyběla a festival, který nabízel to nejlepší z české a slovenské scény, si nechtěli lidé nechat ujít.

anketa: “Atmosféra je úplně skvělá a přišla jsem zejména Ewu Farnou a Kryštofa a samozřejmě na ohňostroj.”

Velké koncerty už hodně chyběly i umělcům.

Marek Ztracený, zpěvák: “Je to pro nás takový vrchol léta, protože jsme odjeli fantastické turné a moc jiných koncertů jsme neodehráli a tento jsme si tam nechali, protože jsme se těšili a vždy jsme si tady chtěli zahrát na této akci a to se povedlo." 

Jednu kaňku ale slavnosti mají, v pátek se před branami tvořily obrovské fronty.

anketa: “Katastrofa. To se mi hodně nelíbilo, abych stála, když mám lístek z předprodeje. Dvě hodiny, aby mi dali pásku na ruku, to se hodně nepovedlo. Dneska zase hodinu.”
Josef Bělica (ANO), primátor Havířova: "Včera se nepovedla jedna věc. Samozřejmě v okamžiku, kdy přišlo najednou spousta lidí, tak u brány byla delší fronta, ale je to po delší době festivalová akce tohoto rozsahu, takže organizátoři to řešili průběžně. Je to velká akce a občas přináší i problémy."

Zájem o slavnosti byl opravdu velký, svědčí o tom i skutečnost, že po oba dny byla kapacita areálu zcela naplněna.

Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy