Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Dívku s chlapcem srazilo na přechodu v Havířově auto

  • Havířov,

Jedno auto zastavilo před přechodem a druhé do něj zezadu nabouralo. To už šli 17letá dívka a 15letý chlapec po přechodu. Vlivem nárazu je pak první auto srazilo. Oba převezly sanitky do nemocnice.

Hrozivě vypadající nehoda se odehrála v sobotu před půl pátou odpoledne na výjezdu z velkého kruhového objezdu směrem na ulici Orlovskou.

René Černohorský, mluvčí PČR MSK: "Podle dostupných informací mělo první vozidlo zastavit před přechodem pro chodce a druhé do něj následně zezadu nabourat. Vlivem srážky pak první auto narazilo do chodců na přechodu."

Na místo události ihned vyjely dva havířovské týmy rychlé lékařské a rychlé zdravotnické pomoci.

Lukáš Humpl, mluvčí ZZS MSK: "Sedmnáctiletá dívka a patnáctiletý chlapec byli po kolizi při vědomí a se záchranáři komunikovali. Pacientka utrpěla poranění dolní končetiny a hlavy, symptomy svědčily pro otřes mozku. Mladší pacient byl ošetřen s poraněními obou horních končetin. Po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče byli oba pacienti sanitními vozidly transportováni do ostravské Fakultní nemocnice, kde je týmy ZZS předaly do péče lékařů urgentního příjmu."

Nehodou se dál zabývají policisté.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy