Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Havířovský dětský domov uspořádal pro ostatní domovy opět velký florbalový turnaj

  • Havířov,

Havířovský dětský domov uspořádal pro ostatní domovy v kraji již 14. ročník florbalového turnaje. Domácí tým nakonec obsadil třetí místo.

Halu Slavii si na jeden den užily děti z dětských domovů. Do florbalového turnaje se jich přihlásilo celkem osm z celého MSK.

Ladislava Hilbertová, ředitelka havířovského dětského domova: “No já si myslím, že oblíbený je velmi, protože letos už jsme museli dát stopku a opravdu to je na těch osm týmů, osm dětských domovů, protože více už bychom časově nedali. Letos tady máme i hosty, kteří nás přišli povzbuzovat a jed o třídu ZŠ K. Světlé, kterou navštěvuje jeden náš chlapec a potom jsou to dvě třídy hokejistů, protože spolupracujeme a AZ Havířov, tak nás přišli podpořit.”

Co udělá Havířov proto, aby vyhrál? 

Ladislava Hilbertová, ředitelka havířovského dětského domova: “Havířov trénoval, je motivovaný speciální ředitelskou odměnou a první zápas jsme vyhráli 5:1. Takže jsme na dobré cestě.”
anketa: DD Havířov: "Podle mě jsme dost silný tým a dáme do toho všechnu svoji duši, abychom vyhráli a aby jsme si to tady užili. Trénovali jsme, ale málo, protože většinou bylo hnusně a pršelo.” Vy tady máte soupeře, kterého se nejvíce bojíte? “Asi Budišov a Melč.”
anketa, DD Havířov: “Těšil jsem se hodně a v dětském domově v Havířově už jsem šestým rokem a baví mě to.” A jaký máte v letošním roce tým? “Mnohem silnější než minulý rok. Dostali jsme se na třetí místo minulý rok a tento rok bychom to mohli dotáhnout výše.”
anketa, DD Karviná: "My jsme přijeli z Karviné, my jsme se na to těšili a připravovali jsme se na to dost dlouho. My jsme na to zvyklí, fandíme i na fotbale, a proto zpíváme “dáme góla, dáme” a moc se těšíme na to, že jsme tady. A buď vyhrajeme, nebo ne.”

14. ročník Florbal cupu nakonec vyhrál DD z Nového Jičína. Druhé místo putovalo do Karviné a Havířov obsadil třetí příčku.

Nahlásit chybu


K tématu
BĚLA - služby s.r.o. - okres Karviná
Karviná
od 3 000 do 13 000 Kč/měsíc

Detail

MaAnBa Plus s.r.o. - Č. Těšín
Český Těšín
od 120 Kč/hod.

Detail

Pedagogicko-psychologická poradna, Karviná, příspěvková organizace - Doubrava a okr. Karviná
Doubrava
od 32 820 do 42 780 Kč/měsíc

Detail