Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Fotbalisté z Horní Suché už opět trénují, děti budou muset získat zpět fyzičku

Půlroční pauza se na dětech podepsala. Ztratily fyzičku, mnohé přibraly několik kilogramů. Tak hodnotí fotbalový trenér návrat svého týmu v Horní Suché. Věří ale, že se děti na pohyb brzy zvyknou.

Tito mladí fotbalisté z Horní Suché se neviděli od podzimu. Nyní už trénují opět třikrát týdně. Než se ale dostanou zpět do formy, bude to trvat a asi i bolet.

Gustav Dytko, trenér přípravky SK Horní Suchá: "Já si myslím, že ten koronavirus se na nich hodně podepsal, zvláště co se týče fyzické přípravy, tak jsou na tom velice špatně. Sami můžete vidět váhové příbytky jsou abnormální u některých, takže nám bude nějaký čas trvat, než se to dostane do normálního režimu."

Dětem fotbal chyběl a některé se snažily sportovat v rámci možností.

anketa: "Neviděli jsme se dlouho, netrénovali jsme ani v zimě v hale, tak někdy na podzim jsme se viděli naposled. A celkově mi chyběl i fotbal jako takový a je fajn, že mohu hrát zase s klukama a máme super trenéry, tak jsem za to rád. Já osobně jsem se snažil chodit každý den ven a když už tak jednou, dvakrát týdně jsem si chodil zahrát fotbal s kamarády co mám u baráku.”
anketa: "Hned z ničeho nic začnu běhat, je to těžší udýchat to. Když jsem byl doma, tak jsem běhal okolo domu, celkově jsem cvičil, alespoň něco jsem dělal.”

Pozitivní ale je, že z tohoto týmu se k fotbalu vrátily všechny děti. Sportovní klub celkově pomalu začíná ožívat.

Ivan Marini, předseda SK Horní Suchá: "Sdružujeme tři oddíly. Rozjíždí se nám fotbal, rozjel se nám tenisový oddíl a amatérský sport ten bohužel směřujeme do tělocvičen, do hal a ty jejich aktivity jsou ještě u mrazu. Ale už by mohly začít turistické výlety.”
Nahlásit chybu

Nejčtenější zprávy