Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

V Horní Suché se konal meziokresní fotbalový turnaj mladších dorostenců

Horní Suchá se stala pořadatelem turnaje výběrů okresních fotbalových svazů Moravskoslezského kraje mladších dorostenců. Nejvíce se dařilo fotbalistům z Opavy.

Ivan Marini, SK Horní Suchá: "Účastní se tady výběry jednotlivých okresů. To znamená Karviná, Městský fotbalový svaz Ostrava, Bruntál, Nový Jičín, Frýdek-Místek, Opava. Doufám, že to bude bez zranění a vyhrají ti nejlepší."

Vy byste byl určitě rád, kdyby zvítězil okres Karviná, kde máte pět hráčů.

Ivan Marini, SK Horní Suchá: "Je to domácí mančaft a samozřejmě, že máme ambice prostě vyhrát. Ale to musí rozhodnou kluci na hřišti.”

Co nejlepší výsledek si přáli samozřejmě i hráči.

Tomáš Kyjonka, fotbalista SK Horní Suchá: "Z Horní Suché je nás tady pět, měli jsme společný jeden trénink. S ostatními kluky se zas tak neznáme, ale myslím si, že bychom se mohli dobře umístit. Fotbalu se věnuji od sedmi let a jednou bych si chtěl zahrát nějakou vyšší soutěž než třeba divizi. V Horní Suché jsme momentálně druzí v tabulce a myslím, že se zlepšujeme.”
Dominik Prymus, fotbalista SK Horní Suchá: “Půjde nám to určitě dobře a těším se moc. Věnuji se fotbalu od devíti let a chtěl bych to dotáhnout co nejdále. Nejlépe alespoň první liga.”

První místo nakonec obsadil výběr hráčů z Opavy. Karviná skončila na pátém místě.

Nahlásit chybu

K tématu


Nejčtenější zprávy