Jan Révai rozesmál publikum v knihovně

  • 16:58,
  • Karviná,

Do Karviné zavítal známý herec Jan Révai na pozvání regionální knihovny. V literárním salónku na sebe prozradil vše, co přítomné zajímalo a to v rámci besedy nazvané Seriál-můj osud. Setkání přilákalo do knihovny převážně ženy.

Zajímavosti ze života známého herce Jana Révaie si v literárním salónku přišlo poslechnout z velké většiny ženské publikum. A i když měla beseda název Seriál-můj osud, otázky se týkaly nejen jeho pracovního života, ale i toho soukromého.

Jan Révai, herec: "Já nemám problém odpovědět na cokoliv, takže mě nepřekvapí úplně jako."

K seriálům se herec dostal až později ve své kariéře.

Jan Révai, herec: "Cesta tou profesí začínala úplně někde jinde. A ten seriál je někde jakoby ke konci začátku. Protože já jsem tancovával v muzikálech, postupně jsem se dostával k činoherním rolím a filmovým a ve chvíli, kdy se ty seriály začaly vyrábět, tak jsem byl u toho."

I když hraje v mnoha filmech, vystupuje v divadlech, považuje jednu roli za zásadní a tou je role otce.

Jan Révai, herec: "To otcovství je pro mě největší role a a to je ten nejdelší seriál."

A protože se beseda uskutečnila v knihovně, zajímalo nás, jeslti ve své vytíženosti nachází chvilku na čtení a co četl rád jako kluk..

Jan Révai, herec: " Já jsem strašně málo toho přečetl, dalo by se říct, že jsem přečetl vác scénářů než knih, ale už od povinné četby, už ani toho Mikeše jsem nedočetl. Já jsem radši běhal po stromech venku nebo u koní u zvířat nebo si hrál na indiány a ta četba mě nikdy nelákala."

V nedávné době skončilo natáčení nové komedie Špindl, ve kterém si herec zahrál instruktora lyžování, v kinech se objeví letos před Vánoci. Další besedu připravuje knihovna na duben a to s Jiřím Hájíčkem. Beseda se uskuteční 26. dubna od 18 hodin opět v literárním salonku.
Gospelové Vánoce v Orlové

Dnes 17:00 - 3:35
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

Zítra 18:00 - 14.12. 3:35
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

HFG FINANCE s.r.o.
Karviná
od 20 000 Kč do 25 000 Kč

Detail

Havířovská teplárenská společnost, a.s.
Karviná
od 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků