Karvinou vánočně zkrášlí i dva LED stromy

  • 30. listopadu 2018,
  • 15:10,
  • Karviná,
  • Monika Danková

Karviná bude mít nově kromě nazdobených pěti živých stromů i dva speciální stromky z LED žárovek. Obyvatelé města je najdou na Univerzitním náměstí a také u obchodního domu. U jejich instalace jsme nechyběli s kamerou, podívejte se.

Reklama

Obyvatelům Karviné budou nově zpříjemňovat vánoční atmosféru ve městě dva speciální stromky z LED žárovek.

"My jsme se rozhodli zase zkrášlit Karvinou, pořídili jsme dva LED stromy, je to zajímavost, Karviná bude pěkná, přemýšlíme i o nějaké soutěži na našem Fb u těchto stromů, takže určitě sledujte," řekl  Lukáš Raszyk, náměstek primátora.

"Soutěž o nejkrásnější foto vyhlásíme už tuto první adventní neděli na FB Karviná-oficiální stránka města. Skončí v neděli 16. prosince, vylosujeme výherce a vy se můžete těšit na zajímavé ceny," dodala  Martina Orgoníková, zástupkyně mluvčího MMK 

Stromy najdete u obchodního domu a také  poblíž Slezské univerzity.

"Pro zajímavost, jeden LED strom váží zhruba 150 kilogramů a je na něm 7900 LED  světel. Výška stromu je pět metrů a rozpětí 4 metry 2,45 Stromek je složen ze čtyř částí a trvá jeho montáž zhruba dvě hodiny," doplnila Orgoníková.

Karviná bude mít letos celkem sedm nazdobených stromů, pět živých a to na Masarykově nám., u kostela sv. Marka, u kina Centrum, u kruhového objezdu u Teska, u Slunka a dva tyto LED stromy.

Dva speciální stromy se v Karviné rozzáří už tuto neděli.




KEEP SMILING GOSPEL hledá nové členy!

24.02. 14:00 - 18:00
Orlová, Husův dům v Orlové (Fr. Palackého 787)

DENTALCOMPLEX - CEREC SYSTÉM s.r.o.
Karviná
od 60 000 Kč

Detail

Autodům Vrána s.r.o.
Karviná
od 15 000 Kč do 20 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Více PR článků
Zavřít reklamu