Mimořádná zpráva:
Načítám...
  • Načítám...
>

Karvinou vánočně zkrášlí i dva LED stromy

  • Karviná,

Karviná bude mít nově kromě nazdobených pěti živých stromů i dva speciální stromky z LED žárovek. Obyvatelé města je najdou na Univerzitním náměstí a také u obchodního domu. U jejich instalace jsme nechyběli s kamerou, podívejte se.

Obyvatelům Karviné budou nově zpříjemňovat vánoční atmosféru ve městě dva speciální stromky z LED žárovek.

"My jsme se rozhodli zase zkrášlit Karvinou, pořídili jsme dva LED stromy, je to zajímavost, Karviná bude pěkná, přemýšlíme i o nějaké soutěži na našem Fb u těchto stromů, takže určitě sledujte," řekl  Lukáš Raszyk, náměstek primátora.

"Soutěž o nejkrásnější foto vyhlásíme už tuto první adventní neděli na FB Karviná-oficiální stránka města. Skončí v neděli 16. prosince, vylosujeme výherce a vy se můžete těšit na zajímavé ceny," dodala  Martina Orgoníková, zástupkyně mluvčího MMK 

Stromy najdete u obchodního domu a také  poblíž Slezské univerzity.

"Pro zajímavost, jeden LED strom váží zhruba 150 kilogramů a je na něm 7900 LED  světel. Výška stromu je pět metrů a rozpětí 4 metry 2,45 Stromek je složen ze čtyř částí a trvá jeho montáž zhruba dvě hodiny," doplnila Orgoníková.

Karviná bude mít letos celkem sedm nazdobených stromů, pět živých a to na Masarykově nám., u kostela sv. Marka, u kina Centrum, u kruhového objezdu u Teska, u Slunka a dva tyto LED stromy.

Dva speciální stromy se v Karviné rozzáří už tuto neděli.

Nahlásit chybu


K tématu
Správa železnic, státní organizace Bohumín
Bohumín
od 30 000 Kč/měsíc

Detail