Karvinské Lodičky ovládla rocková hudba

  • 12:19,
  • Karviná,

Na Lodičkách v Karviné se uskutečnil třetí ročník rockového festivalu. Pro vyznavače tohoto žánru připravili organizátoři šňůru koncertů několika kapel a také zábavu, která k letním festivalům rozhodně patří.

Pódium na Lodičkách v Karviné patřilo tentokrát rockovým kapelám. Fanoušci si mohli užít během jednoho odpoledne a večera hned několik koncertů kapel jako je Grog, Bastard, Limetal, Doga nebo Visací zámek.

"Sehnat kapely nebylo těžké, i když se to kříží s Maters of Rock, plánovali jsme to rok dopředu a jak Doga, tak Limetal tak Visací zámek měli ten termín volno, takže to krásně klaplo do sebe," řekl Lukáš Heczko, předseda Iniciativy Dokořán.

Kapela Bastard si připravila pro publikum sérii svých hitů, nechyběla ani Nekonečná cesta, která získala první místo v české desítce v rockovém rádiu.

" Bastard teď měl trochu takovou pauzu, co se týče tvoření, protože jsme se potýkali s problémem kytaristy, ale ten problém už je vyřešen, cedlo vyjde trochu se zpožděním na podzim, doufám, že fans odpustí a pochopí, když jsou v kapele trochu změny,tak se to trochu zpozdilo, tak to je," řekl zpěvák kapely Ladislav Tomis.

 Kapela Bastard má před sebou ještě další letní šňůru koncertů, vyhledat je můžete na jejich stránkách bastard-band.cz. Po vystoupení každé z kapel byla malá technická pauza vyplněna  různými soutěžemi.

Fanoušky potěšila i kapela Limetal. Ta má rozjetý velmi úspěšný rok. Kapela Doga zahrála návštěvníkům festivalu své hity z deseti vydaných alb. Na scéně je neuvěřitelných  31 let a daří se jí stále skvěle. 

Další hlavní hvězdou festivalu byla kapela Visací zámek i ta se od návštěvníků festivalu dočkala skvělé atmosféry.

Gospelové Vánoce v Orlové

14.12. 17:00 - 09.12. 17:37
Orlová, Husův dům, Orlová

Hudební výlety: Vánoční stezka s Permoníkem

15.12. 18:00 - 09.12. 17:37
Orlová, Kostel Svatých apoštolů Petra a Pavla, Albrechtice

Michal Swaczyna
Karviná
od 20 000 Kč do 27 000 Kč

Detail

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Karviná
od 31 920 Kč do 100 303 Kč

Detail

H&P Account Tax Consulting a.s.
Karviná
od 18 000 Kč do 21 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

PR články

Více PR článků