Reklama

Karvinské Lodičky ovládla rocková hudba

  • 15. července 2019,
  • 12:19,
  • Karviná ,
  • Monika Danková

Na Lodičkách v Karviné se uskutečnil třetí ročník rockového festivalu. Pro vyznavače tohoto žánru připravili organizátoři šňůru koncertů několika kapel a také zábavu, která k letním festivalům rozhodně patří.

Stáhnout video
Reklama

Pódium na Lodičkách v Karviné patřilo tentokrát rockovým kapelám. Fanoušci si mohli užít během jednoho odpoledne a večera hned několik koncertů kapel jako je Grog, Bastard, Limetal, Doga nebo Visací zámek.

"Sehnat kapely nebylo těžké, i když se to kříží s Maters of Rock, plánovali jsme to rok dopředu a jak Doga, tak Limetal tak Visací zámek měli ten termín volno, takže to krásně klaplo do sebe," řekl Lukáš Heczko, předseda Iniciativy Dokořán.

Kapela Bastard si připravila pro publikum sérii svých hitů, nechyběla ani Nekonečná cesta, která získala první místo v české desítce v rockovém rádiu.

" Bastard teď měl trochu takovou pauzu, co se týče tvoření, protože jsme se potýkali s problémem kytaristy, ale ten problém už je vyřešen, cedlo vyjde trochu se zpožděním na podzim, doufám, že fans odpustí a pochopí, když jsou v kapele trochu změny,tak se to trochu zpozdilo, tak to je," řekl zpěvák kapely Ladislav Tomis.

 Kapela Bastard má před sebou ještě další letní šňůru koncertů, vyhledat je můžete na jejich stránkách bastard-band.cz. Po vystoupení každé z kapel byla malá technická pauza vyplněna  různými soutěžemi.

Fanoušky potěšila i kapela Limetal. Ta má rozjetý velmi úspěšný rok. Kapela Doga zahrála návštěvníkům festivalu své hity z deseti vydaných alb. Na scéně je neuvěřitelných  31 let a daří se jí stále skvěle. 

Další hlavní hvězdou festivalu byla kapela Visací zámek i ta se od návštěvníků festivalu dočkala skvělé atmosféry.


ReklamaTragédie v Oradur-Sur-Glane / výstava

05.02. 16:00 - 14.01. 18:00
Havířov, Památník Životické tragédie, Havířov-Životice

Podmalby na skle / výstava

19.02. 16:00 - 31.12. 18:00
Karviná, Výstavní síň, Karviná

Obrázky z dějin Petřvaldu / výstava

07.03. 16:00 - 28.02. 18:00
Karviná, Technické muzeum Petřvald

VAMOZ - servis, a.s.
Karviná
od 30 000 Kč do 33 000 Kč

Detail

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 25 000 Kč

Detail

Karvinská hornická nemocnice a.s.
Karviná
od 22 000 Kč

Detail

Nejčtenější zprávy

Reklama

PR články

Skrytá hrozba v autě

Více PR článků
Zavřít reklamu